Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz 4 z przodu ()
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam do 3 roku zarządzania ale nie napisałam pracy xD), zaczynałam w tej firmie od poziomu pracownika fizycznego.
Teraz mam stanowisko na którym świetnie się sprawdzam i czuję się spełniona, jadę rano do pracy z uśmiechem. Polecam każdemu ten styl życia.
Dodam dla feministek: pracuję jako koordynator na zakładzie produkcyjnym, większość moich współpracowników to mężczyźni. Mam kontakt na codzień z ludźmi od dyrektorów, poprzez technologów, monterów, po magazynierów, wszyscy mnie szanują, do tego zarabiam na zadowalającym dla mnie poziomie. To nie jest tak, że #rozowepaski zarabiają mniej, to wy zarabiacie mniej, a że jesteście seksistkami to zwalacie winę na swoją płeć xD
#chwalesie #pracbaza #praca
partycja_ - Pierwszy raz 4 z przodu (。◕‿‿◕。)
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam d...

źródło: comment_1630690306SslqEYDSgDwnCzcW8HeM6h.jpg

Pobierz
  • 325
Konkretnie odpowiedz mi na pytanie:


@grr193: Konkretnie odpowiedz mi na pytanie: czy potrafisz przeczytać dane, które zostały przeze mnie przytoczone odnośnie dwóch różnych krajów (Polska i USA) odpowiadających na Twoje pytanie i dowodzących, że mam rację?
Zakładając, że mężczyzna zarabia 12k miesięcznie, a kobieta na tym samym stanowisku 12k minus 2%. Uważasz, że to niewiele? To różnica 2 880 złotych rocznie. Już nie wydaje się niewielka, przyznasz mi rację?


@Phyrexia: XDDDDDDDD
@grr193: Jakie znaczenie ma to czy ktoś bierze nadgodziny czy nie kiedy brana pod uwagę jest stawka godzinowa, nie miesięczna wypłata? Udowadniasz tylko to, że mężczyźni mniej szanują swój czas wolny i są mniej asertywni, a chyba nie na tym miała polegać Twoja argumentacja? Poza tym jeszcze mnie nie przeprosiłeś. Kiedy ktoś kogoś obraża, a potem zostaje tej osobie udowodnione, że się myli, wypada przeprosić za swoje zachowanie.
@skarpeta_z_dziura_na_palcu: Albo sytuacja, w której kobieta spieszy się by skończyć projekt rezygnując z przerw, bo trzeba odebrać dzieci z przedszkola, zrobić obiad i jeszcze odrobić z nimi lekcje, kiedy jej kolega chodzi sobie z kawką po korytarzu i ze spokojem deklaruje ci, że się dzisiaj nie wyrobi więc bierze nadgodziny, po czym dalej stoi i siorbie kawkę rozglądając się tępo dookoła myślami gdzieś w oddali, wraca do domu pod wieczór, i
@partycja_: Nie dyskutuj z #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Nie wrzucaj tu takich postów bo tylko wsadzasz kij w mrowisko. Będą ci #!$%@?ć o badaniach, których autentyczności nawet nie są w stanie sprawdzić, a nawet jeśli to znajdą się takie badania które popierają twoje zdanie. Dyskryminacja kobiet się zdarza, ale nie na taką skalę jak im się wydaje. Niech się feministki-frustratki plują do ciebie, niech ci
@partycja_: przekroczyłaś 4K? To wedlug rządzących powinniśmy cie przywitać w klasie średniej, co z automatu wyklucza cie z jakichkolwiek udogodnosci, a i pamiętaj o tym ażeby byc solidarnym z najbiedniejszymi patusami 500+