Wpis z mikrobloga

k0biety wychowują sobie kolejne pokolenia służalczych cuckoldów. Nasze matki, nauczycielki i koleżanki karmią nas od małego kłamstwami w ilościach przemysłowych, wyjaławiając nas z męskości.
- "kobiety nie możesz nawet kwiatkiem"
- "matkę i żonę musisz szanować, jak nikogo innego"
- "kobiecie się ustępuje, kobiety mają pierwszeństwo"
- "masz być spokojny, uspokój się, nie bądź agresywny"
- "to chłop ma zabiegać o kobietę"

k0bieta Ci powie, że pieniądze i wygląd się nie liczą, a najważniejsze jest dobre serduszko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie te kłastwa naszych matek, nauczycielek i koleżanek dojrzewają w nas latami powodując serię niepowodzeń, upokorzeń, kukoldzkich wyczynów i tańczenia brekdensa na #!$%@?. Podejrzliwość rośnie wraz z czasem - tak samo jak w przypadku Świętego Mikołaja, czy religii w szkole, aby finalnie pewnego dnia wszystko jebło jak domek z kart po zapoznaniu z #blackpill . Domino #!$%@? zostaje #!$%@? do ostatniego klocka, ale żal pozostanie już do końca.

#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
swiety_spokoj - k0biety wychowują sobie kolejne pokolenia służalczych cuckoldów. Nasz...

źródło: comment_1630394920Vdz3toXISZXgg6gSpM6N59.jpg

Pobierz
  • 42
@swiety_spokoj: pamietam obrazek z gimnazjum jak jakiś spierdox otwierajac butelke koli zbryzgał niechcacy jakąś laskę stojącą obok. Zobaczył to jakiś elegancki seba w Lacoste (bożyszcz karyn w szkole) i chłopa zliściował, mówiąc ze nawet przypadkowo nie wolno zrobić nic kobiecie xD
Laski wychowane na przekonaniu o swojej witaminkowatosci, chłopy wychowywane przez starych kuków pierdzieli z PRL, zboczeńców i erotomanów i tak się kręci ta karuzela gówna...
Laski wychowane na przekonaniu o swojej witaminkowatosci, chłopy wychowywane przez starych kuków pierdzieli z PRL, zboczeńców i erotomanów i tak się kręci ta karuzela gówna...


@vauecki: a później najbardziej jedno z najbardziej krytycznych ratio samobójców z podziałem na płeć na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego lepiej jest wcześniej odkryć prawdę - rozczarowanie i szok będzie o wiele mniejszy, zamiast robić z siebie sługusów na każde ich
@swiety_spokoj: e tam, jak pogadasz naprawdę szczerze ze swoją matką to ona prędzej czy później wyjawi jakie sztuczki stosują i do jakich rzeczy zdolne są kobiety. Ja swojej często narzekałem na współczesne p0lki i nieraz przyznawała mi rację, bez jakichś bzdurnych wyrzutów o bycie mizoginem.

Akurat mama to wyjątkowa kobieta. Jedyna na świecie, która instynktownie daży cię miłością bezwarunkową i nie ma żadnego interesu w tym żeby cię oszukiwać. Możesz się
Akurat mama to wyjątkowa kobieta. Jedyna na świecie, która instynktownie daży cię miłością bezwarunkową i nie ma żadnego interesu w tym żeby cię oszukiwać. Możesz się od niej sporo nauczyć nt płci przeciwnej.


@amantadeusz: nikt tego nie dementuje, tylko, że matka dla dziecka jest przeważnie inną osobą niż dla reszty świata. Mało kto też dopuszcza wizję, że jego matka jest p0lką, bestią hipergamiczną. A często tak jest.
k0bieta Ci powie, że pieniądze i wygląd się nie liczą, a najważniejsze jest dobre serduszko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie te kłastwa naszych matek, nauczycielek i koleżanek


@swiety_spokoj: ale kogo obwiniasz za to, że w takie brednie uwierzyłeś? każdy gdzieś w pierwszych latach podstawówki orientuje się, że to tak nie działa, no chyba że ma autyzm. mikołaja w wigilię też nadal wypatrujesz? xD
@swiety_spokoj: Powiem ci że coś w tym jest. Nawet mimo mojego negatywnego nastawienia do filozofii "przegrywu".
Kilka razy w życiu widziałem jakieś filmiki gdzie np matka drze się na dzieciaka a on po prostu słownie broni się, drąc się na nią.
I te komentarze "no gdybym ja się tak do matki odezwał to coś tam etc" #!$%@? ludzie naprawdę żyją w przeświadczeniu że ktoś może cie obrażać bądź nawet bić a
#!$%@? ludzie naprawdę żyją w przeświadczeniu że ktoś może cie obrażać bądź nawet bić a ty nie możesz się bronić bo madka xD


@xloginlogin123: obejrzyj sobie eksperymenty, jak laska bije kolesia w przestrzeni publicznej i vice versa. Kolesia jak #!$%@? to reakcja publiczna to podś#!$%@?, na zasadzie "zobacz jaki kabaret, baba chłopa bije ja Cie nie mogę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet jeśli baba sprowokuje bójkę i
@aett: Wygląd i pieniądze oczywiście mają znaczenie dla kobiet, ale nie aż taki, jak niektórzy tutaj sobie wmawiają. Przecież żadna nie będzie na poważnie z mężczyzną, który nie jest dla niej pociągający fizycznie (ale każda ma inny gust, i podoba jej się co innego), albo z takim, który nie potrafi zapewnić bytu rodzinie (nie musi być milionerem, wystarczy, że ma dobry zawód czy stabilną pracę). Ty wybierając partnerkę zwracasz uwagę jedynie
Wygląd i pieniądze oczywiście mają znaczenie dla kobiet, ale nie aż taki, jak niektórzy tutaj sobie wmawiają.


@Administratorka_Twoich_Danych: Wygląd jest kluczowy. Generalnie kobiety jako atrakcyjnych określają tylko top 20% czadów, a na przestrzeni dziejów jedynie 40% mężczyzn zostało uznanych za godnych rozpłodu. Dlatego mamy 2x więcej żeńskich przodków niż męskich.

Przecież żadna nie będzie na poważnie z mężczyzną, który nie jest dla niej pociągający fizycznie (ale każda ma inny gust, i
@swiety_spokoj: Nie znam ani jednej kobiety (w moim otoczeniu), która miałaby dziecko z kimś innym, niż jej mąż, czyżby moje koleżanki zgarnęły tych wszystkich mitycznych chadów z 20%? A może zamieniły ich w betabankomaty?

Co to znaczy „fajna” partnerka? Pod tym pojęciem może ukrywać się masa wymagań; tak samo można określić wymagania kobiet: chcą po prostu „fajnego” partnera.

Identycznie można fantazjować o wymaganiach mężczyzn: kobieta ma być piękna, szczupła, zadbana, ogarniać