Wpis z mikrobloga

k0biety wychowują sobie kolejne pokolenia służalczych cuckoldów. Nasze matki, nauczycielki i koleżanki karmią nas od małego kłamstwami w ilościach przemysłowych, wyjaławiając nas z męskości.
- "kobiety nie możesz nawet kwiatkiem"
- "matkę i żonę musisz szanować, jak nikogo innego"
- "kobiecie się ustępuje, kobiety mają pierwszeństwo"
- "masz być spokojny, uspokój się, nie bądź agresywny"
- "to chłop ma zabiegać o kobietę"

k0bieta Ci powie, że pieniądze i wygląd się nie liczą, a najważniejsze jest dobre serduszko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie te kłastwa naszych matek, nauczycielek i koleżanek dojrzewają w nas latami powodując serię niepowodzeń, upokorzeń, kukoldzkich wyczynów i tańczenia brekdensa na #!$%@?. Podejrzliwość rośnie wraz z czasem - tak samo jak w przypadku Świętego Mikołaja, czy religii w szkole, aby finalnie pewnego dnia wszystko jebło jak domek z kart po zapoznaniu z #blackpill . Domino #!$%@? zostaje #!$%@? do ostatniego klocka, ale żal pozostanie już do końca.

#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
swiety_spokoj - k0biety wychowują sobie kolejne pokolenia służalczych cuckoldów. Nasz...

źródło: comment_1630394920Vdz3toXISZXgg6gSpM6N59.jpg

Pobierz
  • 42
Nie znam ani jednej kobiety (w moim otoczeniu), która miałaby dziecko z kimś innym, niż jej mąż, czyżby moje koleżanki zgarnęły tych wszystkich mitycznych chadów z 20%?


@Administratorka_Twoich_Danych: no właśnie, w Twoim otoczeniu. Statystycznie jest ich całkiem sporo.

Co to znaczy „fajna” partnerka? Pod tym pojęciem może ukrywać się masa wymagań; tak samo można określić wymagania kobiet: chcą po prostu „fajnego” partnera.


No napisałem. Taka, która nie suszy głowy i da
swietyspokoj - > Nie znam ani jednej kobiety (w moim otoczeniu), która miałaby dzieck...

źródło: comment_1630477565ZxWMkX9wGHoJTsbwqgikv1.jpg

Pobierz
@swiety_spokoj:

Praktycznie każda kobieta to robi (patrz foto)


-Wybacz, ale ja mogę narysować identyczną tabelkę obrazującą przeciwne wyniki, tzw. Instytut Danych z Dupy, to niepoważny argument;

i to dlatego mamy 2x więcej żeńskich przodków?


- Skąd takie dane? Podział przodków ze względu na płeć to raczej loteria, zależy od tego, ile w danej rodzinie urodziło się dziewczynek, a ilu chłopców. Babć, prababć, dziadków i pradziadków jest zawsze tyle samo (chyba nie
-Wybacz, ale ja mogę narysować identyczną tabelkę obrazującą przeciwne wyniki, tzw. Instytut Danych z Dupy, to niepoważny argument;


@Administratorka_Twoich_Danych: z tą różnicą, że ja mówię prawdę, a Ty byś zmyślała. Ten eksperyment był wykonywany wielokrotnie. Naucz się języka angielskiego i szukać rzeczy w internecie to znajdziesz w 5 sekund. Źródeł do wyboru do koloru.

Skąd takie dane? Podział przodków ze względu na płeć to raczej loteria, zależy od tego, ile w
@swiety_spokoj:

Naucz się języka angielskiego


- Mieszkam w kraju anglojęzycznym, żyję w anglojęzycznej rodzinie, coś tam się tego języka nauczyłam (chociaż na pewno nie tak dobrze, jak Ty czytający internetowe fora i wykresy o tabletkach) xdd

i szukać rzeczy w internecie to znajdziesz w 5 sekund.


- Jeżeli napisali coś w internecie, to MUSI być prawdą (przecież napisali to w internecie!!) xdddd

Ty się powołujesz na "bo moje koleżanki"


- Masz
Mieszkam w kraju anglojęzycznym


@Administratorka_Twoich_Danych: Co nie znaczy, że potrafisz mówić biegle po angielsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli napisali coś w internecie, to MUSI być prawdą (przecież napisali to w internecie!!) xdddd


A gdzie mieli napisać? W gazecie wyborczej? XD Umiejętność weryfikacji źródeł to podstawa! Masz, solidna dawka Blackpilla prosto z wikipedii. Źródeł do wyboru do koloru. Ale po co? Przecież to wszystko incelskie wymysły XD
@swiety_spokoj:

Co nie znaczy, że potrafisz mówić biegle po angielsku


- Napisałam także, że żyję w anglojęzycznej rodzinie (co już pominąłeś), ale co tam, wychowanie przez anglojęzycznego rodzica i mąż Amerykanin jeszcze o niczym nie świadczy, przecież z ojcem i mężem mogę dogadywać się na migi albo rysunkami xdd Z resztą to nieistotne jak oceniasz moją znajomość języka, to Twój problem.

Masz, solidna dawka Blackpilla prosto z wikipedii.


- Serio? Wikipedia
@EastWestEast:
Artykuł na Wikipedii to jest tylko czyjaś subiektywna interpretacja wyników badań, a nie stricte obiektywne badanie, jeżeli dla Ciebie to jest to samo, to Twoja sprawa.

Cała ta drama z pigułkami to tylko płacz leniwych chłopców, którzy boją się wziąć życia w swoje ręce, i zamiast pracować nad swoimi kompleksami i poczuciem niskiej wartości, szukają wymówek dla siedzenia w piwnicy.
@swiety_spokoj:

Napisałam, że koleżanki mając do wyboru wysokiego i niskiego, wybrały tego niskiego, to trochę zmienia sytuację i nie pasuje do tabletkowej teorii spiskowej, więc to pominąłeś, prawda? xdd
Jak jesteś taki ciekawy wymiarów, to akurat one mają po 160-162cm, a ich mężowie 160-165 cm.

Ciekawe kiedy zauważysz, że nie masz sukcesów towarzyskich z powodu swojego złego charakteru, a nie
kształtu szczęki xdd
to trochę zmienia sytuację i nie pasuje do tabletkowej teorii spiskowej, więc to pominąłeś, prawda? xdd


@Administratorka_Twoich_Danych: blablablabla ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie, to nie zmienia statystyki.

Ciekawe kiedy zauważysz, że nie masz sukcesów towarzyskich z powodu swojego złego charakteru, a nie kształtu szczęki xdd


Mam dobry charakter i fajną szczękę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczęśliwy związek z kobietą i przyjaciela, z którym
@swiety_spokoj:

Czyli według swojej pigułkowej teorii stałeś się betabankomatem, a dziewczyna cały czas rozgląda się za chadem 10/10 (których podobno jest tylko garstka), w każdej chwili gotowa za nim pobiec przekazać geny xd
(Gdybyś nie załapał: to sarkazm, mam nadzieję, że wszystko działa ok, aż dziwne, że nie widzisz jak absurdalne są te pigułkowe opowieści).

Czytając jakim językiem odnosisz się w komentarzach do ludzi ciężko uwierzyć, że w realnym życiu mógłbyś
(Gdybyś nie załapał: to sarkazm, mam nadzieję, że wszystko działa ok, aż dziwne, że nie widzisz jak absurdalne są te pigułkowe opowieści).


@Administratorka_Twoich_Danych: to nie są pigułkowe opowieści tylko Twoje domniemania. Nigdy nie czytałaś "blackpill essentials". W każdej grupie znajdzie się sporo osób, które są zbyt radykalne, a ich poglądy 0-1, ale to nie znaczy, że sam blackpill jest 0-1. Ty nie umiesz po prostu czytać ze zrozumieniem, ani nie kumasz
@Administratorka_Twoich_Danych: Pokażesz mi chociaż jeden (JEDEN) przykład z przytoczonego hasła na wikipedii, które "subiektywnie interpretuje wyniki badań" czyli je zakłamuje, przeinacza, przedstawia inaczej niż autor? Jeden przykład.

O jakim syndromie ofiary mówisz? Czy znasz w ogóle jego definicję? Wskażesz jeden (ponownie: chociaż JEDEN) post gdzie ja cokolwiek napisałem o tym, że nie mogę zdobyć kobiety.
@swiety_spokoj:

Ty nie umiesz po prostu czytać ze zrozumieniem, ani nie kumasz ułamków,


Nudzisz już tymi ułamkami, wymyśl coś oryginalniejszego.
Zdawałeś egzamin gimnazjalisty czy co, że ciągle o nich gadasz?

Po drugie nie kumasz, że to co ludzie tutaj piszą ma często aspekty humorystyczne


Akurat xdd Okazało się, że z Twoich pigułkowych tabelek wynika, że jesteś betabankomatem, więc nagle to tylko taki aspekt humorystyczny xdd
@EastWestEast:

Pokażesz mi chociaż jeden (JEDEN) przykład z przytoczonego hasła na wikipedii,

Nie, nie mam ochoty wdawać się w dyskusję dlaczego wikipedia nie jest wiarygodnym źródłem informacji, przykro mi. Nie mam też zamiaru przekonywać Cię, żebyś z niej nie korzystał, jeżeli na Twoje potrzeby jest ok, to sobie czytaj, to Twoja sprawa.

gdzie ja cokolwiek napisałem o tym, że nie mogę zdobyć kobiety.


Nagle Okazuje się, że same chady tu piszą,