Wpis z mikrobloga

Ludzie nie róbcie tak. Jak się do kogoś lata nie odzywaliście, nie utrzymywaliście jakiegokolwiek kontaktu, to nie odzywajcie się nagle jak czegoś potrzebujecie. Mi się nie chce nawet odpisywać, z drugiej strony głupio mi olewać człowieka, ale tak sobie myśle, że nikomu nic winna nie jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #emigracja #pracbaza #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zalesie
  • 7
@Lala-Sassy: Czy Ja wiem, ze to takie zle… gorzej jakby chcial zebys mu cos za darmo wykonala np. Grafike bedac grafikiem etc. To jest troche taka sytuacja “graniczna” samemu mi sie zdarzy napisac do znajomych sprzed lat o porade, badz czy nie znaja kogos godnego polecenia w danym temacie, wedlug mnie to jest w porzadku, gorzej jakby ktos chcial czyjas prace/dluzszy czas niz odpisanie dwoch zdan za darmo..
@EdgyCaesar97: pytania były dość mocno szczegółowe, np. Jakie pytania były na rozmowie, jakie koszty życia. No nie chce mi się tego opisywać. Cześć informacji można też znaleźć w necie, na forach. I wiesz, to tez nie byli jacyś dobrzy znajomi, z którymi nie utrzymuje kontaktu, tylko ludzie z którymi pracowałam w tej samej firmie i znamy się bardziej z widzenia. Plus koleżanka z która widziałam się ostatnio 10 lat temu na