Wpis z mikrobloga

Fajnie, że mamy bum na barberów i nie trzeba wdychać babskich farb do włosów śmierdzących amoniakiem, czy wysłuchiwać co logopeda powiedział o Brajanku. Ale są też minusy. Na przykład takie, że ludzie zwietrzyli kasę i otwiera się cała masa niskiej jakości salonów dla mężczyzn. Zatrudnia się karyny co o męskich fryzurach wiedzą tylko tyle, że góra dłuższa i boki krótsze. Cieniowanie brody ich przerasta. Po prostu spadochroniarze z salonów piękności, które wcześniej obcinały gimby w 15 minut i nara. Zamiast do szkoleń takiej załogi większą wage przykładają do wystroju, no bo wiecie, muzyczka rock, na ścianie zdjęcie harleya, skórzana kanapa i można kieliszek whiskey wypić.
Mój barber poszedł w świat, więc szukałem kogoś innego w #poznan i okolice. Cztery razy byłem u różnych i zawsze dupa, ale dziś to już wgl jestem #!$%@?. Jak zobaczyłem w jaki sposób bierze się za moją brode to już wiedziałem, że nic dobrego z tego nie będzie. Oczywiście miałem racje. Mówię jej że gówno totalne zrobiła, to stała jak słup i nie wiedziała co odpowiedzieć. Próbowała coś naprawić, ale ręce jej się trzęsły, już nie chciałem ją poniżać i mówię dobra, dobra, może być, dziękuję. Na koniec oczywiście stała formułka czy chce pomade i olejek z ceną 200% większą niż w sklepie. Tak to wygląda niestety. Najgorsze jest to, że czytam opinie, sprawdzam oceny, zdjęcia itd aby nie chodzić po jakiś szopach i trafiam źle - a to salon dobry, ale idź do Y bo X ujowo robi, a to terminów brak u tego, a to ten na urlopie, a tamten to miał dobre opinie ale ekipa się zmieniła i już nie warto. No nic, szukam dalej. Tak tylko chciałem się wyżalić.

#fryzjer #barber #gorzkiezale #modameska
J.....n - Fajnie, że mamy bum na barberów i nie trzeba wdychać babskich farb do włosó...

źródło: comment_1630080532rb2YzYEqqTAKJLKeotmcDn.jpg

Pobierz
  • 113
@Nikron

To sprawdzę to. Skoro wspominasz:

Generalnie sie nie znam na brodach itp. Bylem wczesniej u 4 roznych i ten jest najlepszy.

Ale nie wiem jak sobie radzi z dluzszymi brodami. Bo ja mam w sumie troche wiekszy zarast.

To zdradzę Ci hit i przygotowanie barberów XD otóż, pytam jednego: ej, a ja w sumie powinienem mówić że mam zarost czy brodę? Bo w sumie to mi na brodę nie wygląda.

Gość
@JohnWesleyHardin: Miałem to samo. Przez miesiąc nie byłem w stanie się modelować samodzielnie, bo krzywo, bo #!$%@?, bo po prostu kiepski zarost. Aż się nauczyłem, metoda prób i błędów, jak we wszystkim, sądzę że gdybyś postanowił samodzielnie się trymować to z czasem i to byś ogarnął ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale oczywiście nie namawiam, i tak pewnie masz lepszy zarost ode mnie.
@kidi1 ale nie porównuj profesjonalnie i dobrze zrobionej brody z wycieniowanie i konturem do tego co sam sobie zrobisz maszynką.
Inna liga, to że ty nie widzisz różnicy nie znaczy że inni jej nie widzą i jej nie ma
@JohnWesleyHardin ja byłem w kilku salonach w Krk i się okazało, że Ukrainka, co była adwokatem, jest zajebistym barberem. Ma swój lokal, sama ścina, place 90zl i zawsze mega profeska. Gdybyś był w Krakowie to mogę polecić :) edit : żadnych wodotrysków nie ma, tylko to co potrzeba do strzyżenia
@Matrix019: zrób #pokazmorde to ocenimy czy twój fryzjer daje radę.

W Warszawie (śródmieście) fryzjerzy męscy nie potrafią nic poza maszynką na 3mm a ceny za usługi to średnio połowa ceny barbera.

Chociażby sam fakt, że po swoim barberze przez miesiąc mogę łatwo i elegancko układać włosy na samą szczotkę i suszarkę to już jakość za którą mogę płacić więcej.
@JohnWesleyHardin: do fryzjerki u mnie na wsi raz na 3tyg chodzę 20ziko, brodę po tym jak oblecialem z 5 berberów w moim mieście nauczyłem sie sam obrabiać, jedynie żona mi linie na szyi wygoli maszynką bo sam zrobię krzywo.
Poza tym że każdy barber #!$%@?ł mi brodę to jeden jedyny plus każdego był taki że brzytwą wygolili, ale płacić 60zl za tą przyjemność nie jest warte swojej ceny