Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #pracbaza #programowanie #logikaniebieskichpaskow #webdev
Mój mąż 31 lat.
Od 2 lat uczy się programowania bo chciał zmienić swoją pracę, której nie cierpi.
Pracuje jako serwisant kserokopiarek, ploterów - zarabia do ręki 3800 zł.

No i jakoś miesiąc temu stwierdził, że chyba sobie odpuszcza bo i tak pracy nie zmieni. Wszędzie chcą do pierwszej pracy 1 - 2 lata doświadczenia albo jakiś staż, ale On sobie nie może pozwolić na wypłatę 1000 zł .

Bardzo mi go szkoda i to że się chce poddać, bo naprawdę się uczył dniami i nocami do późnych godzin.
Na jego stronie portfolio napisał że zna:
HTML, JAVA SCRIPT, CSS, SASS/LESS , GRID, GIT, PHP, WORDPRESS, JQUERY i że się uczy REACT
Zrobił kilkanaście stron internetowych dla jakiś "małych firm", przedszkoli, hoteli i nawet mu za to płacili - różne kwoty od 500 zł do 2000 zł.

No i strasznie bym chciała żeby tą pracę zmienił, nie musi iść do tej korporacji ale może gdzieś indziej, albo żeby sam otworzył jakiś biznes z tym związany.
Nie mogę patrzyć już na niego jak obecna praca go wyniszcza.

Jak mu pomóc.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6128abb148d68d000a5c9fe3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 58
ŻarliwyStarzec: @little_muffin:
Zna angielski ale na jakim poziomie nie wiem.
Ale chyba dobrym jak się uczył z kursów po angielsku albo czytał jakieś książki internetowe z programowania po angielsku.
Ale jaki to jest oficjalny poziom no nie wiem. W indeksie z angielskiego na koniec miał 4 .
Do tego zna rosyjski - ale na chwilę obecną tylko w czytaniu, ewentualnie się przedstawić i zapytać o podstawy.
A możemy się wymienić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli nie zna angielskiego dobrze (w stopniu żeby dogadać się po angielsku, nie mówię odrazu o zaawansowanej gramatyce i słownictwie, ale żeby po prostu dogadał się jakoś) to wiele utrudnia szczerze mówiąc. Najłatwiej ogarnąć pracę w dużym korpo ale tam angielski to pewnik. Ja sam w zespole mam dwie osoby które mają koło 35lat a przebranżowili się z innych zawodów.

Co do samych zarobków, jeżeli możecie sobie na to pozwolic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
Przeciez skoro ma takie portfolio to ma rok doświadczenia, wystarczy dobrze w CV ułożyć, I spamować na jakie oferty się tylko da + założyć konto na LinkedIn i Inhire.io i dobrze sprofilować