Wpis z mikrobloga

@WstretnyOwsik o ile wcześniej się jeszcze wahałam, tak ostatnie 2 lata spowodowały, że nie chce mieć dziecka i skazywać go na to co się aktualnie dzieje. Pomijając kwestie wirusa, to cała idkokracja, zmiany klimatyczne i upadek cywilizacji przy jednoczesnym ogromnym postępie są dla mnie dramatem. Mam wrażenie, że przepaść między bogatymi i biednymi też jest coraz głębsza. Mimo ogromu możliwości, świat staje się coraz bardziej nędzny. Współczuję, bo nawet jeśli będziesz wychowywał
@oficjalniemartwa:

Mam wrażenie, że przepaść między bogatymi i biednymi też jest coraz głębsza


To jedna z zasług lockdownu i walki z "pandemią" koronawirusa. Wielkie korpo bogacą się, a małe firmy które mogłyby w przyszłości stać się dla nich potencjalną konkurencją bankrutują. Klasa średnia powoli upada, a na rynku zostają jedynie wielkie molochy dogadane ze skorumpowaną władzą oraz klasa biedaków którzy na nich #!$%@?ą bez możliwości awansu. Dlatego też wszystkie media tak
Pobierz T.....e - @oficjalniemartwa: 
 Mam wrażenie, że przepaść między bogatymi i biednymi t...
źródło: comment_1629823715PADkHZ9CkFQldLZVCayaB0.jpg
o ile wcześniej się jeszcze wahałam, tak ostatnie 2 lata spowodowały, że nie chce mieć dziecka i skazywać go na to co się aktualnie dzieje. Pomijając kwestie wirusa, to cała idkokracja, zmiany klimatyczne i upadek cywilizacji przy jednoczesnym ogromnym postępie są dla mnie dramatem. Mam wrażenie, że przepaść między bogatymi i biednymi też jest coraz głębsza. Mimo ogromu możliwości, świat staje się coraz bardziej nędzny. Współczuję, bo nawet jeśli będziesz wychowywał córkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tallahasee: to jest wykres ile mają kasy w akcjach.
Jeżeli zaczęli by je wyprzedawać, to kurs poleci w dół.
Zresztą zapraszam na tag #gielda też możesz na tym zarabiać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Poza tym zgadzam się z wpisem ( ͡º ͜ʖ͡º)