Wpis z mikrobloga

no lenistwo, wiedziałem że to shit więc szkoda było mi w ogóle tego szukać


@CryptoPump: jesteś ignorantem, Stevie ma content bogaty w wiedzę, jest wysokiej klasy satyrykiem i w dodatku potrafi grać, komponować i miksować. Nie musi Cię to interesować, ale to że Ciebie coś nie interesuje to nie oznacza, że jest to gówno.
@swiety_spokoj: nie jestem ignorantem, ale oglądanie jak ludzie reagują na typa jest totalnie bezużyteczne z punktu widzenia człowieczeństwa (o ile nie prowadzisz jakichś badań), nie wpływa to w żadnym stopniu na Ciebie ani na Twój rozwój osobisty - więc nie widzę sensu, żeby poświęcać na to więcej niż 3 minuty mojego życia.

O ile Stevie ma bogaty content (nie wiem nie znam człowieka i nie zamierzam poznawać) to oglądanie tego typu
nie wpływa to w żadnym stopniu na Ciebie ani na Twój rozwój osobisty


@CryptoPump: i tu się mylisz, od Steve'a mógłbyś się nauczyć np. jak nie mieć kija w dupie XD
Umiejętności interpersonalne i poczucie humoru są bardzo ważne w życiu każdego człowieka i są boosterem w rozwoju osobistym. Poza tym Steve w tym filmie bardzo dobrze rozłożył te reakcje na części pierwsze i dobrze przeanalizował mowę ciała.

Porównanie tak wartościowego
@CryptoPump: i tu się mylisz, od Steve'a mógłbyś się nauczyć np. jak nie mieć kija w dupie XD


@swiety_spokoj: nie muszę oglądać jakichś idiotycznych filmików na youtube żeby zdobyć umiejętności interpersonalne, na poczucie humoru też nie narzekam, ale co ja się będę tłumaczył dla typa który potrzebuje filmików do tego xddd
@swiety_spokoj: XD Ricky Berwick ma to samo i 2,7mln subow. Obaj sa #!$%@? oblesni i odrzucajacy xd przy czym ten stevie to jeszcze jest tryhardem, Ricky przynajmniej nie wydaje sie od razu byc taki sztuczny przy tym.
Redpill to fakt, ale dajecie takie #!$%@? przykłady, ze nic dziwnego, ze jestescie przegrywami Xd