Wpis z mikrobloga

Bardzo dobrze. Jeśli mężczyzna nie zna swojej wartości i po pierwszym takim razie nie zablokował Cię, to zasługuje na to żeby go ośmieszyć i wykorzystać.


@Blackpill_RAW: ale #!$%@?... Co "bardzo dobrze"? Że jest na świecie w #!$%@? facetów, którzy potrzebują atencji tak jak każdy człowiek który nie chce popaść w depresję? Skąd u ciebie ta pogarda dla zwyczajnie ludzkiej potrzeby bliskości?

Takie pua-sowskie myślenie to bzdura niemająca pokrycia w realu. "Znać
@Agatk: A ja uwazam, ze taki eksperyment jest troche nawet pouczajacy. Ci faceci zasluguja na szczescie, ale jesli daja sie tak zeszmacic to zasluguja rowniez na jakas lekcje. Sam wiele razy bylem w kilku zwiazkach, byly te dobre ale te zle i slabe wiele mnie nauczyly, wiem czego nie robic, wiem czego unikać, wiem jak rozmawiać. Szanuje.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Co "bardzo dobrze"? Że jest na świecie w #!$%@? facetów, którzy potrzebują atencji tak jak każdy człowiek który nie chce popaść w depresję? Skąd u ciebie ta pogarda dla zwyczajnie ludzkiej potrzeby bliskości?


@Arboree: Potrzeba atencji to ludzka rzecz. Każdy ją posiada #pdk . Jednakże zamiast błagać o nią jak mężczyzna z posta należy stanowić jakąś wartość. Nie udawać, że jest się atrakcyjnym tylko rzeczywiście nim być. Wtedy ludzie sami