Wpis z mikrobloga

@Pralko-suszarka: To jest wg ciebie morda 6+? Z taką ocena to ty chyba uważasz, że po ulicach chodzą same modelki. Dziwi mnie bezczelność tej dziewczyny, i to jeszcze mając tak radiową urodę (ten nos..)
6 to wg mnie dziewczyna "dość ładna", od 7 wzwyż zaczynają się ładne. Dziewczyna może być ładna, jak ma małe usta, o ile ma słodka, urocza urodę, małe oczki, może być szczupła filigranowa, może być większa, kobieca,
@Krynicka: Nie no, dla mnie jest po prostu "ok", bez szału. Jest szczupła co jest jej dużą zaletą, ale w sumie to tyle xD Ale jeszcze parę lat, przeciętna uroda stanie się jeszcze gorsza, przemiana materii się zmieni, flora bakteryjna w jelitach również to i figure straci. Tego jej życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pralko-suszarka: odniosłam się po prostu do tego 6+, wg mnie dziewczyna z bokserskim nosem może być co najwyżej 5, jak reszta jest bardzo ładna. Co do szczupłej figury, nie myślałam, że to aż taka zaleta xD serio dziewczyny są teraz takie ulane, że zwykła, ale po prostu szczupła figura jest taka duża zaleta?
wg mnie dziewczyna z bokserskim nosem


@Krynicka: A mnie ten nochal nie przeszkadza. Nawet się jakoś w oczy nie rzuca.

serio dziewczyny są teraz takie ulane, że zwykła, ale po prostu szczupła figura jest taka duża zaleta?


@Krynicka: oj bardzo. Ulaństwo tego świata jest tak dużym problemem, że szczupła figura jest wstanie zrekompensować 99% niedociągnięć na mordzie.