Wpis z mikrobloga

Szczerze, trudno mi uwierzyć w te komentarze "skoro gość się nie szanuje to należy się jego kosztem bawić, dać mu nauczkę", czy coś...

Gość jest głupi i naiwny, dlatego raczej należałoby mu pomóc.

Jak widzicie niepełnosprawnego to też go pobijecie, bo się nie umie bronić?
Jak jakaś babcia nie umie dobrze pilnować portfela a nie ma konta w banku tylko emeryturę w gotówce, to trzeba ukraść, niech się nauczy?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
ale co z tego kim on jest? Niech sobie będzie, za kogo wy się uważacie by dawać innym nauczkę? Serio musicie czuć się lepsi, bo jesteście mniej naiwni? Przykre i podłe zachowanie.


@monsunz: Trudno nie czuć się lepszym od desperata który poniża się 6 raz dla nieznajomej kobiety ( ͡ ͜ʖ ͡) To okrężnica piramidy matrymonialnej. Dla niego się skończyło zanim się zaczęło.

Przecież to
B.....W - > ale co z tego kim on jest? Niech sobie będzie, za kogo wy się uważacie by...

źródło: comment_1629666294s1eLCsrUtPMZBaTnVId4QU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Pajacu, nie dość że oszukiwałeś ludzi tutaj, to prezentujesz tu identyczną moralność, by kogoś gnębić 'by się nauczył szacunku do siebie'. A ty co jesteś, wychowawca ludzkości? Wielka pycha. Oszust, krętacz, przemocowiec. Oszustwami uczyć kogoś, ok.

I widać nadal masz poklask, ale to przecież wykop, masa toksycznych ludzi z wzorcami patologicznymi.

Upokarzanie nie jest metodą. To
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Twoje metody są jak patusa-alkoholika, który bije kogoś wg niego "słabego", by ten słaby w końcu mu oddał i się "nauczył bronić". Kij tam, że patus nie powinien nikogo bić, racjonalizować sobie to, ale on, wielki wychowawca będzie bił, by kogoś nauczyć szacunku do siebie. Chodzące dobre serduszko!

No, nic tylko dziękować, po stópkach całować patusa. Napluć w ryj to mało takim śmieciom.

Wiesz, żeby nauczyć szacunku, ale do
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Blackpill_RAW: Twoje metody są jak patusa-alkoholika, który bije kogoś wg niego "słabego", by ten słaby w końcu mu oddał i się "nauczył bronić".


@nowywinternetach: Nigdy w życiu IRL nikogo nie gnębiłem (na poważnie)

A ty co jesteś, wychowawca ludzkości?


Czasami należy udzielić brutalnej lekcji by obiekt badań wyciągnął wnioski i nie popełniał błędów w przyszłości.
B.....W - > @Blackpill_RAW: Twoje metody są jak patusa-alkoholika, który bije kogoś w...

źródło: comment_16296671194Tvj3ZypA1AFaTf41SLq7m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Agatk: Rofl dziwi mnie szczerze co zabawnego jest w robieniu takich rzeczy. Zarówno przez facetów jak i kobiety. Przecież to czysta złośliwość… nawet jeśli typ jest naiwny, to nie trzeba go specjalnie męczyć. To, że ktoś leży to nie znaczy, że trzeba mu jeszcze sprzedać kopa. Eh.
  • Odpowiedz
@Agatk: ja #!$%@? no przecież z wami wszystkimi musi być coś nie tak czy to ja mam skrzywiony pogląd i uważam że to co robisz jest przykre, chłopak ci nic nie zrobił tylko chce zaruchać a ty go traktujesz jak szmatę, może ciebie ktoś też tak potraktował i potrzebujesz teraz pomocy?
  • Odpowiedz
@Agatk: Weź już mu napisz, żeby się #!$%@? ogarnął i nie dał się tak wystawiać bo to aż żal. Może taka terapia wstrząsowa gościa naprostuje i ogarnie się życiowo.

Jak nie ty kibicuje abyś doszła do 100 wystawień.
  • Odpowiedz
@Agatk: widać, że gościu jest zdesperowany, a Ty na tym bezczelnie żerujesz, aby siebie zabawić w widocznie nudnym życiu, naciągasz (paliwo), a na końcu ośmieszasz publicznie wrzucając na wykop. Podłe i wyrachowane. Ha tfu idi***o .l.
  • Odpowiedz
Że jest na świecie w #!$%@? facetów, którzy potrzebują atencji tak jak każdy człowiek który nie chce popaść w depresję?


@Arboree: nie chce atencji, tylko krocza laski
jakby go nie miala to nic by od niej nie chcial, więc to nie jest potrzeba uwagi ani bliskosci
  • Odpowiedz