Wpis z mikrobloga

Ja już jestem chyba stanowczo za stary na randkowanie. Mam 25 lat ale to dramat i szczerze mówiąc bardzo często już wolę umawiać się z brzydszymi grubszymi dziewczynami niż takimi średnimi/przeciętnymi. Za każdym razem umawiając się z typową średnio-ładną dziewczyną na randkę/spacer widzę dosłownie to samo. Generalnie da się je zaliczyć ale to wymaga nakładu pracy którego nie chcę mi się poświęcać. Każda ale to każda średnio ładna poznana przeze mnie laska na portalu randkowym to :

-Jakieś 7/10 z wyglądu.Zazwyczaj genetycznie ładna twarz + lekki makijaż, sylwetka takie 6/10.Widać że mają genetykę do naprawdę fajnej sylwetki, naturalnie już mają ładną pupę ale widać że jest to zaniedbane przez alko i imprezki.Typowy skinny-fat widać że dziewczyna jest szczupła ale też odkłada się tłuszczyk i genetycznie ładne pupy mają.

-Wykształcenie studia. Tutaj zawszę spotykam studentki.Oczywiście gówno kierunek typu psychologia/dietetyka ale opisuję to i chwali się tym jakby właśnie kończyła Oxford

-Praca to w 99% Mcdonald lub Call Center.Powaga, tutaj zazwyczaj takie dziewczyny o tym nie wspominają i unikają temat

-Zainteresowania xD. Tu już jest #!$%@? kosmos, spotykasz się z ładną dziewczyną ale jakich wiele to przez całe spotkanie dowiesz się kim ona to nie jest, przez kogo nie jest podrywana, jak ją faceci gdzieś zapraszają, wyciągają, jaka cudowna jest i tak przez całe spotkanie. Każde słowo o jej hobby to bo jej kolega/przyjaciel wyciągnął ją gdzieś tam, potem robili tamto i owamto i było generalnie cudownie.Nic własnego tylko ciągle ktoś coś.

Za każdym razem po wyjściu z taką dziewczyną na spacer z Portalu Randkowego masz przez kilka godzin opowieści kim ona nie jest,jaka nie jest cudowna, jak faceci o nią nie zabiegają, słyszysz ciągle jak inni są gorsi od niej i ... W pewnym momencie zastsanawiasz się czy jesteś na randce z zwykłą ale ładną dziewczyną czy z Paris Hilton. Generalnie już jestem w tym wieku że po prostu nie potrafie się już płaszczyć przed takimi laskami xD. Mam świadomość że jej jednyny "sukces" życiowy to twarz z którą się po prostu urodziła, wiem że wystarczyłyby odrobinę gorszę geny i siedziałaby na przegrywowych tagach.Wiesz że poza twarzą nie reprezentuję nic. I teraz zabiegaj 2 tygodnie o nią, wysł#!$%@? tego #!$%@? po to by ją poruchać a po stosunku zorientować się że właśnie poświęciłeś 2 tygodnie na wyruchanie pustaka a na roksie miałbyś to samo za 200 zł bez wysiłku.

Jestem już chyba przegrywem z wyboru.Wczoraj byłem na właśnie kolejnej takiej randce, po spotkaniu nie chciało mi się nawet kontynuować znajomości z nią. Potem zaprosiłem ziomka, przy piwku pograliśmy w Fife , wszystko na mega luzie , dziś wstałem, zjadłem świeże śniadanie, pograłem w gierkę idę zaraz na obiad do mamy potem idę na siłownie i jak myślę że zamiast tego miałbym przez kolejne 2 tygodnie podlizywać się jakiejś lasce żeby tylko zamoczyć to już chyba wole być tym przegrywem

#przegryw #zalesie #depresja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #badoo #tinder
  • 44
@Plecakowicz: Sama prawda.

Ogólnie z kobietami jest problem w tych czasach bo jakieś ponad 80% w Polsce uważa się za boginie. Tak są wychowywane i traktowane. Nawet jak trafisz na jakąś "normalną" to po dwóch/pięciu latach jej charakter zgorzknieje i jesteś w punkcie startowym, jakbyś trafił na pustaka tylko już nie tak łatwo owego pustaka zostawić szczególnie, jeśli pojawi się bombelek.

Ja to własnie zamiast poświęcać jakikolwiek czas na kobiety zainwestowałem
@tbhilt @SantiJacope Związki są potrzebne
To będzie brutalny blackpill. Przestańcie cope'ować. Żadna kariera czy hobby nie ma znaczenia dla jakości życia. Nawet z najlepszej roboty wracacie do pustego pokoju i znajdujących się w nim rupieci. Bez związku (najlepiej małżeńskiego) życie to zwykła mordęga, neurotyczne kołpowanie, żeby mentalnie przetrwać i oczekiwanie na śmierć. A jak będzie? Już objaśniam. Ogólnie czeka nas epoka chorych, zatomizowanych i samotnych starców na głodowej emeryturze. Jeśli się nie
@Kawunia_z_rana: To tak samo jak p0lki które dają dupy obcokrajowcom nie potrafiąc się z nimi nawet normalnie dogadać i dowiedzieć z kim ma się do czynienia xD

Czytałem poradnik Roosha ,,Bang Poland" i sam napisał że nawet lepiej jeśli p0lka nie zna angielskiego, poprostu bierzesz ją do restauracji a potem od razu do hotelu jak jakąś Tajkę z ulicy w #!$%@? Bangkoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Plecakowicz przyzwyczaj się, dzięki internetowi, tinderom itd będzie tylko gorzej, btw one wszystkie takie piękne młode kto to ich nie podrywa a na końcu i tak zostają zalane przez jakiegoś średniego typa tyrajacego za okolice minimalnej jak moja kuzynka niedawno i tyle z tej wielkiej piękności xD
@Plecakowicz: niestety - takie czasy, że musisz przeorać takie ilości tych idiotek, aby w końcu trafić na rozsądną, taką jedną na milion... A tymczasem ruchaj sobie, wiele #!$%@? akcji wychodzi z takiego spotykania się z obcymi dziewczynami, jest co potem opowiadać xD