Wpis z mikrobloga

Ja już jestem chyba stanowczo za stary na randkowanie. Mam 25 lat ale to dramat i szczerze mówiąc bardzo często już wolę umawiać się z brzydszymi grubszymi dziewczynami niż takimi średnimi/przeciętnymi. Za każdym razem umawiając się z typową średnio-ładną dziewczyną na randkę/spacer widzę dosłownie to samo. Generalnie da się je zaliczyć ale to wymaga nakładu pracy którego nie chcę mi się poświęcać. Każda ale to każda średnio ładna poznana przeze mnie laska na portalu randkowym to :

-Jakieś 7/10 z wyglądu.Zazwyczaj genetycznie ładna twarz + lekki makijaż, sylwetka takie 6/10.Widać że mają genetykę do naprawdę fajnej sylwetki, naturalnie już mają ładną pupę ale widać że jest to zaniedbane przez alko i imprezki.Typowy skinny-fat widać że dziewczyna jest szczupła ale też odkłada się tłuszczyk i genetycznie ładne pupy mają.

-Wykształcenie studia. Tutaj zawszę spotykam studentki.Oczywiście gówno kierunek typu psychologia/dietetyka ale opisuję to i chwali się tym jakby właśnie kończyła Oxford

-Praca to w 99% Mcdonald lub Call Center.Powaga, tutaj zazwyczaj takie dziewczyny o tym nie wspominają i unikają temat

-Zainteresowania xD. Tu już jest #!$%@? kosmos, spotykasz się z ładną dziewczyną ale jakich wiele to przez całe spotkanie dowiesz się kim ona to nie jest, przez kogo nie jest podrywana, jak ją faceci gdzieś zapraszają, wyciągają, jaka cudowna jest i tak przez całe spotkanie. Każde słowo o jej hobby to bo jej kolega/przyjaciel wyciągnął ją gdzieś tam, potem robili tamto i owamto i było generalnie cudownie.Nic własnego tylko ciągle ktoś coś.

Za każdym razem po wyjściu z taką dziewczyną na spacer z Portalu Randkowego masz przez kilka godzin opowieści kim ona nie jest,jaka nie jest cudowna, jak faceci o nią nie zabiegają, słyszysz ciągle jak inni są gorsi od niej i ... W pewnym momencie zastsanawiasz się czy jesteś na randce z zwykłą ale ładną dziewczyną czy z Paris Hilton. Generalnie już jestem w tym wieku że po prostu nie potrafie się już płaszczyć przed takimi laskami xD. Mam świadomość że jej jednyny "sukces" życiowy to twarz z którą się po prostu urodziła, wiem że wystarczyłyby odrobinę gorszę geny i siedziałaby na przegrywowych tagach.Wiesz że poza twarzą nie reprezentuję nic. I teraz zabiegaj 2 tygodnie o nią, wysł#!$%@? tego #!$%@? po to by ją poruchać a po stosunku zorientować się że właśnie poświęciłeś 2 tygodnie na wyruchanie pustaka a na roksie miałbyś to samo za 200 zł bez wysiłku.

Jestem już chyba przegrywem z wyboru.Wczoraj byłem na właśnie kolejnej takiej randce, po spotkaniu nie chciało mi się nawet kontynuować znajomości z nią. Potem zaprosiłem ziomka, przy piwku pograliśmy w Fife , wszystko na mega luzie , dziś wstałem, zjadłem świeże śniadanie, pograłem w gierkę idę zaraz na obiad do mamy potem idę na siłownie i jak myślę że zamiast tego miałbym przez kolejne 2 tygodnie podlizywać się jakiejś lasce żeby tylko zamoczyć to już chyba wole być tym przegrywem

#przegryw #zalesie #depresja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #badoo #tinder
  • 44
  • Odpowiedz
@Plecakowicz mam to samo chlopie. Ostatnio na spotkaniu z laska twarz 8-9 /10 miałem wrażenie, że siedzę z jakąś gwiazdą, tak wynikało z jej mowy o sobie. I jeszcze jebnela tekst "o jest już pierwsza gwiazdka na niebie, a druga jest tu" wskazując na siebie. Takiej żenady dawno nie poczułem serio. I tak jak piszesz laska nie ma nic oprócz ladnej twarzy. Ani wykrztacenia ani pracy, mieszka na wynajmie chociaz w
  • Odpowiedz
co Cie tak smieszy? Laska ma 40 lat mieszka na wynajmnie i tyra w gówno sklepie. Brak auta ba nawet prawa jazdy. Dac Ci namiar?


@AleDlaczegoTak: Nie umawiam się z Polkami, ale co to za wysryw, że ktoś nie ma mieszkania.

Uważasz, że stać ją na zakup z gówno-pensji w gówno-sklepie? Nawet gdyby nieźle zarabiała to po co ma brać kredyt na mieszkanie? Bo każdy bierze? Bo presja społeczna jest
  • Odpowiedz
@SantiJacope Ty masz myslenie jakiegoś ułoma. To swiadczy tylko o tym, że laska nie potrafi do tej pory ułożyć sobie zycia z zadnym facetem. Jest w #!$%@? atrakcyjna, a mimo to ciągle jest sama, a byla w kilku związkach. Skoro każdy facet od niej odbijał to swiadczy tylko o tym, że jest nie warta uwagi. I ja po paru spotkaniach stwierdzam to samo. Ona ma tylko ładna twarz i nic więcej.
  • Odpowiedz
Ty masz myslenie jakiegoś ułoma


@AleDlaczegoTak: Być może, ale to nie ja umawiam się z #!$%@?ętymi 40-tkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

To swiadczy tylko o tym, że laska nie potrafi do tej pory ułożyć sobie zycia z zadnym facetem. Jest w #!$%@? atrakcyjna, a mimo to ciągle jest sama, a byla w kilku związkach. Skoro każdy facet od niej
  • Odpowiedz
@SantiJacope tak bo to świadczy o tym, czy ktoś potrafi stworzyc z kimś trwały zwiazek, a nie tylko krótkotrwałe nic nie warte relacje. Skoro ona do tej pory takiej nie miała to ze mna też tego nie zrobi. To nie jest bledne zalozenie, ci co są sami zwyczajnie nie potrafia stworzyć trwałego związku i dlatego są sami, a nie dlatego, że tak wybrali.
  • Odpowiedz
@SantiJacope:
Po części " Zakładasz, że każdy dobrze wyglądający człowiek musi być w związku lub mieć żonę/męża, a to błędne założenia." #!$%@?. Genetycznie jesteśmy stworzeni do stabilności, w pewnym momencie życia decydujemy się na to bo mamy wpisane to w genach tak jak to że podnieca nas zdrowa 18 letnia dziewczyna a nie starsze schorowane babcie.

Jeśli mówimy o ludziach +20 to jest to jak najbardziej zrozumiałe to jeszcze czas
  • Odpowiedz
@Dextor_the_Great: Teoretycznie mógłbym teraz wkręcać kim to nie jestem jak nie jestem osobą wysoko postawioną ale tak naprawdę jestem osobą na poziomie tych dziewczyn lecz nie muszę na potęgę udawać kogoś kim nie jestem.

Będąc zwykłym robolem z Korpo, z przeciętnym wykształceniem z hipoteką na głowię mógłbym udawać kogoś kim nie jestem ale jest to po prostu głupie. Mogę udawać milionera przychodząc na spotkanie w koszulce za 200 plnów ale
  • Odpowiedz
@slepauliczka to samo mówiła owa znajoma. Gdy ją zapytałem czemu do tej pory nie ulozyla sobie życia, odpowiedziala, bo nie ma normalnych facetów. Więc od razu pomyślałem, że ja tez jestem nienormalny dla niej. Druga myśli to taka, ze dziewczyna nie widzi w sobie nic złego, a jesli facet myśli inaczej niz ona to już jest nienormalny bo wedlug niej powinien sie z nia zgadzać w kazdej sprawie, przytakiwać.
  • Odpowiedz