Wpis z mikrobloga

ziemia niczyja to była między okopami podczas I WW. Nie ma czegoś takiego na przejściach granicznych.


@camelinthejungle: teraz tez jest: pewien amerykanin polecial do Afryki zajac kawałek pustyni ktory był "unclaimed territory". wpisz sobie w google: dad conquers land for his daughter
  • Odpowiedz
@Moisze: Jaka propaganda człowieku? Wy wszędzie spiski widzicie. Są na terenie Białorusi i tyle. Po co pretensje do Polski? O co? O to, że nie pozwalają przekroczyć nielegalnie granicy? Łukaszenka tylko czeka na to, jak jakiś idiota z Razemków odwali numer. Teraz są w takim miejscu, że muszą robić pod siebie. Jest to przykre, nawet tragiczne, ale trzeba MYŚLEĆ! To nie zabawa ani serial, tutaj każdy głupi ruch może skończyć
  • Odpowiedz
@Moisze: Więc na jakim terenie są? Tylko nie wylatuj mi o ziemi niczyjej bo to prawnie nie istnieje. W tym wypadku są na terenie Białorusi, i każdy kto ma chociaż odrobinę pojęcia o granicach EU o tym wie.
  • Odpowiedz
Więc na jakim terenie są? Tylko nie wylatuj mi o ziemi niczyjej bo to prawnie nie istnieje.


@Pshemeck: Na pewno nie na Białorusi jak próbuje wciskać premier. Po to odgradza się teren, zasłania żeby w przypadku przekroczenia granic nie było dalszych dowodów na łamanie prawa przez SG. Zresztą z tego co mówią to tych ludzi złapano w wiosce i tam wywieziono. Oni już byli w PL
  • Odpowiedz
bo białoruskie służby też ich nie chcą wpuścić z powrotem na ich terytorium


@ItWasATypo: To w takim razie trzeba cisnąć Białorusinów o zmianę decyzji.

Zresztą z tego co mówią to tych ludzi złapano w wiosce i tam wywieziono. Oni już byli w PL


@Moisze: Masz jakiś dowód na potwierdzenie tej tezy? Nagranie? Zdjęcia?
  • Odpowiedz
@Moisze: To co ktoś mówi to mnie mało obchodzi. Fakty się liczą. Otóż oni są na terenie Białorusi. SG białoruskie odcina ich od wejścia w głąb Białorusi, polskie SG stoi na granicy. Mówią to WSZYSCY będący tam dziennikarze i politycy. Oni nie są na naszym terenie... nie daj sobie wciskać kitów :)
  • Odpowiedz
Niestety nie mogą się również oddalić w stronę Białorusi. Ci ludzie są w tej chwili w ciemnej dupie i są narzędziem rozgrywki.
  • Odpowiedz
@Moisze: Oczywiście że tak. Nie obchodzi mnie co mówią o tym, że "ktoś ich cofnął z Polski na Białoruś" bo nie ma na to DOWODÓW. Obchodzi mnie za to co mówią wszyscy będący tam ludzie jeśli chodzi o to, gdzie się imigranci znajdują. Bo na to są DOWODY w postaci zdjęć i ulokowania SG obu państw.
Czy Ty się zastanawiasz co wypisujesz :)?
  • Odpowiedz