Wpis z mikrobloga

Wykopki, jesteście #!$%@? niemożliwi xDD

Nie dalej jak wczoraj każdy miał beke z wpłacających na oszusta #bezdomnyrekin. Tego samego dnia typ z tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/59876269/kolezanka-wynajmuje-pokoj-w-mieszkaniu-wraz-z-czte/ dostaje ponad 3,5k plusów za wrzucenie rzekomo zdjęcia od koleżanki. Bez żadnego dowodu, wystarczyło wam jedno zdjęcie. Jak mu napisałem, zeby wysłał drugie zdjecie, jeśli to nie fejk, to zlał temat.

Wam sie #!$%@? wciśnie wszystko co się da, a wy to zjecie, łykniecie i wysracie.
#wykop #bekazwas
Pobierz
źródło: comment_1629532395wvyaFfui3cc0HEqE0llfIi.jpg
  • 85
@PodniebnyMurzyn: nawet jeśli fake to i tak ode mnie pokusił za zdjęcie. Takiego nie widziałem.
Poza tym jestem gotów uwierzyć, bo różne przypały żyją na tym świecie.

Kiedyś czekając pod blokiem z okna krzyczał do mnie jakiś typ, żebym sobie stąd poszedł, kulturalnie mówiąc. Nie zareagowałem w żaden sposób. Później do mnie znowu krzyknął i nazwał rudym #!$%@? (byłem w brązowawej kurtce, bo była zima). Trochę się tym zainteresowałem. Oddaliłem się
@PodniebnyMurzyn: Dla mnie historia brzmiała jak bait. Głównie dlatego, że mój ojciec jest alkoholikiem i nasza piwnica wyglądała tak jak na tym zdjęciu. W domu też potrafił tak sobie puszki obok łózka ustawiać. To co mi sie nie kleiło w tej historii to to, że z typem mieszkało parę innych osób i nikt niczego nie zauważył przez dłuższy czas. Z doświadczenia wiem, że jak jest tyle puszek i osoba która w