Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: tzw wygasanie popytu
budowa DDR kosztuje pieniądze które mogły by pójść do kieszeni z̶ł̶o̶d̶z̶ polityka. A tak to więcej ludzi nie zacznie jeździć na rowerach i nie zacznie wymuszac budowy DDR jeśli warunki do jazdy będą dla przeciętnego człowieka na rowerze niekorzystne tzn. albo ryzyko potrącenia albo ryzyko wyłapania opłaty dodatkowej za jazde po chodniku
  • Odpowiedz
Dokładnie ten sam nieoznakowany wlepił mi mandat za zsunięta maseczkę na brodę, gdy szedłem pustą ulicą. Widać, że panowie cały czas godnie walczą z największą patusiarnią.
Swoją drogą jakby ktoś się zastanawiał jakież to miasto, to #perlapulnocy
  • Odpowiedz
Czemu pedalarz jedzie jezdnią, gdy jest ddr?

- a bo ścieżka jest z krzywa

Czemu pedalarz nie jedzie jezdnią, gdy nie ma ddr?

- a bo na jezdni jest niebezpiecznie

i tak w kółko


@
  • Odpowiedz
problem w tym, że nikt nie ma problemu z jadącymi spokojnie rowerzystami.


@wykopyrek: nikt poza milicją, która zgłoszeniem kradziezy "zajmuje się" (w cudzysłowiu, bo wiadomo, że skończy się na umorzeniu nawet jak im się poda imię, nazwisko, adres zamieszkania i nagranie z kamery) 3 miesiące od zdarzenia, gdy już po złodzieju i kradzieży nie ma śladu.

Silni wobec słabych, słabi wobec silnych, ha tfu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
uwielbiam wątki z pedalarzami.


@radziuxd: jak ktoś używa słowa "pedalarz" od razu widać, że jakiś troll zwabiony zapachem gównoburzy

@ajuto00: nauczyłem się tego tutaj, na wykopie i inaczej już nie piszę przez pogardę jaką ich darzę właśnie przez takie wątki jak ten.
  • Odpowiedz
ale czy prędkość maksymalna na tej jezdni obok jest wyższa niż 50km/h?. Oba warunki muszą być spełnione razem.


@K_R_S: wygląda, że ma ale czy prędkość maksymalna na tej jezdni obok jest wyższa niż 50km/h?. Oba warunki muszą być spełnione razem.
  • Odpowiedz
Świetne miejsce sobie wybrali do wlepiania mandatów. Założę się, że na tych dwóch pasach 50km/h przekracza 95% kierowców ale to rowerzyści są tu największym zagrożeniem.


@janekplaskacz: co więcej, kawałek dalej jest już 70 km/h ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz