Wpis z mikrobloga

@deki: są drogi, którymi się jedzie niewygodnie. Wtedy jedziesz inną.
Tiry też na każdą nie wjeżdżają, osobówki też unikają niektórych szlaków.
Miasto to więcej niż jedna droga na wskroś i pola rzepaku po bokach.
  • Odpowiedz
  • 0
Gdzie jest ten wykopowy policjant który mówi że Maja wakaty jest ich za mało o połowę itd? To może ktoś w zarządzie policji powinien ustalić priorytety, którym raczej nie jest ściganie rowerzystów
  • Odpowiedz
@Zielonykubek jak się "piratów" drogowych jadących w zabudowanym 60km/h dojedzie mandatem 1500zł to się cały naród cieszy jak dobrze, że komuś się krzywda dzieje ale rowerzyści mający głęboko w dupie przepisy i bezpieczeństwo to nietykalni są ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopyrek: zdrowy rozsądek obowiązuje też mnie. Uważam na pieszych, nie #!$%@? w miejscach, gdzie może mi ktoś wyskoczyć czy na zakrętach. Wolałbym jeździć po ścieżkach rowerowych czy drogach, ale co zrobić, jak jest jak jest.
  • Odpowiedz
Oby wprowadzili obowiazek rejestrowania rowerow uzywanych do jazdy po dr9gach publicznych, jakies numery na plecach, albo cos takiego. Na pewno wiele patusow na rowerach zmienilo by podejscie swietych krow, ha tfu na nich
  • Odpowiedz
Raz w życiu policja zatrzymała mnie na chodniku.. A że miałem zły humor i raczej bojowe nastawienie tego dnia - zapytałem policjanta, czy jechał tą drogą rowerem, odpowiedział, że nie. Powiedziałem mu - zgodnie z prawdą - że ja tak i skończyłem w rowie, jak mnie tir zepchnął i że ma się najpierw przejechać, a potem się zastanowić czy zatrzymywać rowerzystów jadących po chodniku. Odwróciłem się, wsiadłem na rower i pojechałem. Nie
  • Odpowiedz