Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykopyrek:

nie interesują mnie twoje stany lękowe, to jest twój problem, rozwiąż go we własnym zakresie


I dlatego zawsze będą wojny pomiędzy kierowcami a rowerzystami. Bo kierowcy #!$%@?ć bez opamiętania potrafią ale zrozumieć, że to dla innych jest niebezpieczne już nie.
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: I bardzo dobrze! Chodnikowcy hamują rozwój dróg rowerowych. Jazda chodnikiem jest powolna i niebezpieczna zarówno dla rowerzystów jak i pieszych. Na ulicy rowerzysta jest dobrze widziany przez kierowców, więc nie są zaskoczeni jego nagłym pojawieniem się. To samo w drugą stronę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykopyrek:
Jeszcze raz, bo nie zrozumiałeś:
Dlatego zawsze będą wojny pomiędzy kierowcami a rowerzystami. Bo kierowcy #!$%@?ć bez opamiętania potrafią ale zrozumieć, że to dla innych jest niebezpieczne już nie.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: nie zawsze, tylko do czasu aż kierowcy będą przekraczać prędkość. Z nowym taryfikatorem umiejętność przemykania 100 przez miasto (bo noc, więc nikogo nie ma, więc wolno) będzie zanikać.
  • Odpowiedz
Jeśli robimy akcją, w której wlepiamy mandaty rowerzystom za jazdę po chodniku to zróbmy też akcję w której będziemy karać pieszych za chodzenie po DDR.


@Najmilszy_Maf1oso: przede wszystkim powinni zrobić akcję wyrzucania z pracy projektantów których winą są wszystkie ścieżki rowerowe praktycznie uniemożliwiające poruszanie się rowerem zgodnie z przepisami.

I bardzo dobrze! Chodnikowcy hamują rozwój dróg rowerowych. Jazda chodnikiem jest powolna i niebezpieczna zarówno dla rowerzystów jak i pieszych. Na ulicy rowerzysta jest dobrze widziany przez kierowców, więc nie są zaskoczeni jego nagłym pojawieniem się. To samo w drugą
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: W życiu nie widziałem żeby pieszy dostał mandat za chodzenie po ścieżce, mimo ze taki mandat istnieje i wynosi 50zł. Słyszał kto aby policja wręczyła taki mandat? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Korzystanie przez pieszego z drogi dla rowerów jest dozwolone tylko w razie braku chodnika lub pobocza albo niemożności korzystania
  • Odpowiedz
w miarę możliwości z namalowanym dla nich pasem z boku, żeby unikać konfliktów z kierowcami, niech każdy ma swoje miejsce


@KEjAf: to jest właśnie droga rowerowa, a nie te dziwne twory projektantów myślących, że ludzie rowerem jeżdżą dla zabawy.
  • Odpowiedz
@dzapanisko: Tak się składa, że mam prawko. Nie popadam w skrajności i nie hejtuje całej grupy bo trafił się jakiś dzban. Wszędzie się tacy trafiają.
Ty za to jesteś jakimś obłąkanym samochodziarzem, zapewne szeryfem, który myśli że droga należy do niego. A tfu na ciebie.
  • Odpowiedz
@typniepopkorny: Należy do mnie, a pedalarzom trzeba podnieść taryfikator, tak jak kierowcą. 1000zł za przewinienie minimum, do tego tablice rejestracyjne i obowiązkowe OC.
Pewnie samochodem w ogóle nie jeździsz, albo jeździsz jakimś samochodopodobnym tworem, typu dacia 1.0 i się wleczesz, ciężko przestraszony na krajówkach 80-90km/h.
  • Odpowiedz
@dzapanisko: Źle ci podpowiada twoja magiczna kula.
Nie wiem polaczyno z wąsem ale szczycisz się że przekraczasz prędkość i szeryfujesz?
Lecz się na głowę bo jesteś niebezpiecznym psycholem na drodze. Chłop jeszcze dumny że wyciął dpf w swoim gruzie, zapewne pasek w 1.9 tdi. Oby ci tego gruza zezlomowali jak najszybciej.
  • Odpowiedz