Wpis z mikrobloga

Jedynie konfederacja mówi obecnie o projekcie ustawy dotyczacej zwiekszenia covidowego zamordyzmu, jak i braku poszanowania danych dotyczacych szczepienia. Wszystkie inne partie siedzą cicho w tym temacie włącznie z wszystkimi mediami od TVP po TVN i Polsat.
Żeby tylko zwolennicy wszystkich covidowych rystrykcji się nie zdziwili jak im potem będą dawać 30 dni kwarantanny bo nowa odmiana, i rzad oglosi ze szczepienia nagle nie pomogą na nową wersję wirusa. #koronawirus #zamordyzm #konfederacja #sejm #pis #tvn #tvpis #polsat #polityka
Pitu33 - Jedynie konfederacja mówi obecnie o projekcie ustawy dotyczacej zwiekszenia ...

źródło: comment_1629392261kcG7mICNSLOYZmoVOco3vA.jpg

Pobierz
  • 18
@DonCruzo: Warto słuchać tych lekarzy czy tych ludzi co przedtswiaja swoje dowody, które maja potwierdzenie... Większość słucha tych co zakryja morde i powiedza oklepane formulki jak hehe ustawka hehe nie dzialaja to plandemia itp itd. A dowodow nie maja zadnych
@Pitu33: trochę to jednak zabawne, że wprowadzenie obowiązku szczepień konfa usiłuje przedstawiać jako niemal totalitaryzm. Zdaję sobie sprawę z tego, że antyszczepy to ich elektorat, ale straszenie w ten sposób normalnych ludzi to już kuriozum.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pitu33: nie wmawiaj mi czegoś, czego nie powiedziałem

wklejanie na bezczela postów konfy przywodzi jednoznaczne skojarzenia, tym bardziej że widzę jak tego typu graficzki lądują seryjnie na wypoku, mogłeś chociaż sam coś skleić

jeszcze jedno - grafiki konfy są łudząco podobne graficznie do wysrywów solidarnej polski, a to działa raczej na niekorzyść
@jaroty niczego ci nie wmawiam, pociągnęłem dalej zamysł twojego ataku w moją stronę.

wklejanie na bezczela postów konfy przywodzi jednoznaczne skojarzenia


Tymi słowami potwierdziłeś mają racje z zamysłem ataku w moim kierunku z twojej strony. Dziękuję, dowidzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pitu33: >ataku

Mogłeś napisać cokolwiek, że np. zgadzasz się z tym co jest na tych obrazkach i robisz to bo chcesz pomóc konfie ich promować, ale njeeeee dla ciebie to atak XD