Wpis z mikrobloga

@maniac777: Faktem jest że 18.08.2020 w nieszczepionym Izraelu odnotowano 1658 nowych przypadków covid i 16 ludzi zmarło. 18.08.2021 w zaszczepionym Izraelu odnotowano 7943 nowe przypadki i 19 osób zmarło.
  • Odpowiedz
Faktem jest że 18.08.2020 w nieszczepionym Izraelu odnotowano 1658 nowych przypadków covid i 16 ludzi zmarło. 18.08.2021 w zaszczepionym Izraelu odnotowano 7943 nowe przypadki i 19 osób zmarło.


@tomekl: Jeżeli tymi liczbami chcesz przekonywać o nieskuteczności szczepień to pragnę przypomnieć że pół prawdy to nadal całe kłamstwo. Nie lubię też operować na zgonach bo skupiając się na nich pomijamy całą rzeszę ludzi z których COVID uczynił inwalidów. Całą prawda jest jednak
  • Odpowiedz
@maniac777: W przeciwności do Ciebie wcale nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać tylko zadaję sobie pytania czy może nie mamy do czynienia z „leaky vaccine” a może efekt „ADE” napędza pandemię?
  • Odpowiedz
@tomekl: Tak, wiem że szury straszą się na wzajem ADE zapominając że zetkniecie z wirusem też powoduje powstanie przeciwciał czy "leaky vaccine" zapominając że nikt nigdy nie obiecywał że będą one miały 100% skuteczności.

Co do Twojego "pytania" pragnę zauważyć że dziwnym trafem najwięcej zachorowań jest w najmniej wyszczepionych grupach wiekowych (obrazek poniżej).

Podpowiadam jaką strategię możesz przyjąć by w obliczu informacji niewygodnej pozostać w swojej strefie komfortu:

maniac777 - @tomekl: Tak, wiem że szury straszą się na wzajem ADE zapominając że zetk...

źródło: comment_1629373262YibjcXicNWEaYunZcSlbiv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz