Wpis z mikrobloga

Zaczęłam rehabilitację na NFZ, jednym z zabiegów są jakieś prądy. Kładą mi elektrody na plecach, pod tymi elektrodami muszą być mokre gaziki, które przewodzą prąd. Będę miała te zabiegi jeszcze przez 8 dni.

Co robi klinika na NFZ? Daje codziennie jednorazowe gaziki na zabieg? O NIE NIE NIE ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam sobie je brać do domu, płukać, suszyć i przynosić na jutro xDDD

#heheszki #rehabilitacja #patologia #szpital #nfz #takbylo
strachnawroble - Zaczęłam rehabilitację na NFZ, jednym z zabiegów są jakieś prądy. Kł...

źródło: comment_16292697728xIZi4QNDafUFyyiLIQzaj.jpg

Pobierz
  • 59
@strach_na_wroble: ale to jest normalna praktyka. To sa gaxy zabiegowe dosc grube. Je sie normalnie myje i spokojnie przez tydzien mozna uzywac. Galwanizacje dloni sobie robie tak co jakis czas oraz stop i sie w ogole nie poce na tych konczynacz. Jak ktos jest zaimteresowany to moge opisac. Nazywa sir to ionoforeza lub galwanozacja ( nie mylic z galwanizacja powlogi zlota). Ale zasda podobna anoda o katoda, 2 pojemniki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paliusz: i już widać, jak przychodnia oszukuje na rozliczeniu. Miałeś robiony zabieg pt. Prądy Tens, które powinien być rozliczany za 4 punkty (przedtem pisałem o dwóch punktach, mój błąd), natomiast zafakturowana została procedura elektrostymulacji, która wyceniona jest na 7 punktów (+33 zł na pacjencie, ja widać mamy 1,1zł za punkt) ¯_(ツ)_/¯ kolumna F to wycena za wykonanie w warunkach domowych.
SATA6 - @paliusz: i już widać, jak przychodnia oszukuje na rozliczeniu. Miałeś robion...

źródło: comment_16293048210wFX5wq5TZgx9xxcUERO15.jpg

Pobierz
@sing
Te gąbki zwykle dezynfekuje się po każdym pacjencie w chlorze. Przynajmniej tak jest tam gdzie pracuję. Gorzej jest z bandażami do obwiązywania elektrod na kończynach. Te polecam nosić swoje...