Wpis z mikrobloga

dajcie im wszyscy spokój… pół zespołu pewnie im odeszło do blizzarda, bo tam mają lepsze warunki pracy a wy jeszcze ich szkalujecie tutaj..

#cyberpunk2077
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krecikBMC: bo dobre gry nie powstają w sielankowej atmosferze. Najlepsze gry powstają w crunchu. Tylko kiedy ma się młody zespół to crunch nie jest crunchem tylko pasją. Niestety wiele ludzi z czasem się wypala i crunch staje się po prostu crunchem i zaczynają się wtedy liczyć tylko warunki finansowe. A i one są często nie wystarczające. Ludzie chcą po prostu odpocząć od tematu. Ja tam podziwiam w pewnym stopniu pracowników
  • Odpowiedz
@matias4one: ja siedzę już 4 rok w tych samych projektach i nie mam dość ¯\_(ツ)_/¯ Ale za to mam normalny management, realne terminy, jakiś tam wpływ na funkcjonalności i co najważniensze… normalny czas pracy. No tyle, że to nie game dev.

To co się słyszy co tam się dzieje to jest najprostsza droga do wybicia kreatywności
  • Odpowiedz
@krecikBMC: po sobie widzę że 5-6 lat w branży kreatywnej to chyba maks i będę potrzebował niedługo resetu. Mimo, że rotacje tematów mam dosyć sporą bo mniejsze tematy to miesiąc a większe to max 5 misiecy. To mimo wszystko są one do siebie mocno zbliżone i powoli zaczyna mnie to męczyć
  • Odpowiedz