Wpis z mikrobloga

Pomóżcie Mirki i Mirabelki. Moja dziewczyna potrzebuje nagród żeby się zmotywować do chodzenia na siłownię. Teraz podczas dwóch miesięcy kiedy trwała letnia gra z multisporta bardzo regularnie chodziliśmy na siłkę przynajmniej dwa razy w tygodniu. Gra się skończyła, a wraz z nią zgasła motywacja mojej różowej na siłownie. Nie ma nagród =/= nie ma motywacji.

Macie jakikolwiek pomysł jak ją zmotywować? Czego sami używacie aby zmotywować się do pójścia na siłownię?

#mikrokoksy #motywacja #silownia #rozowepaski #rozowypasek
#mirkokoksy
  • 11
@Soothsayer: O ja głupi chciałem się zapisać do siłowni, coby sobie przykabanić i zaimponować miejscowym Karynom muskulaturą, i się wybrałem do renomowanego fitness klubu. Nie zdawałem sobie sprawy co mnie tam może czekać, ale po kolei.

Początkowo spoko luz, zwłaszcza, że darmowa wejściówka na próbę (można sobie zarezerwować na PESEL, na ich stronie i masz dzień otwarty w zasadzie). Pracownicy widzą, że potencjalny klient to mili i pomocni, pokazują jak co
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czego sami używacie aby zmotywować się do pójścia na siłownię?

@Popcornn1: traktuje to jak czynnosc typu chodzenie do pracy czy mycie zebow, rutyne do ktorej nie trzeba sie motywowac.
Zmotywowac to sie moge zeby pojsc na basen, spacer albo rower w dzien nietreningowy, ale trening po prostu robie, niezaleznie czy mi sie chce czy nie. Zawsze juz w trakcie i po okazuje sie ze bylo warto, niezaleznie od poczatkowego nastawienia -