Wpis z mikrobloga

Wy tak na poważnie Wykopki? Sikorski, Tusk? Kto następny? Kopacz? Schetyna? To są Wasi idole? XD
Ja rozumiem, że tak sku*ałego rządu nie było odkąd Boleg sam komunę ubalył, ale naprawdę tak ciężko pojąć przez tyle lat rządów PiS i PO, że jak chodzi o ekonomię to jest ta sama szkoła starych ziomków z AWS? Kwota wolna od podatku wciąż jest na śmiesznym poziomie, są afery, jest nepotyzm (choć faktycznie za PIS dużo większy i bardziej widoczny), podatki i opłaty są coraz wyższe i coraz to nowsze, prawo tak wtedy jak teraz jest pełne absurdów, w sądzie nie zawalczysz skutecznie o swoje prawa w pracy.

Pamiętam swoją frustrację gdy wyjeżdżałem z kraju za lepszym życiem, bo zap
*dalanie na wynajem mieszkania i jedzenie mi się "znudziło".
Wy naprawdę k*a sądzicie, że ponowne wybieranie PO cokolwiek zmieni? XD Ta biurokratyczna hydra zajeżdżała nas tak wtedy jak i teraz i stoi jak stała - i będzie stała jak wybierzecie PO. Tusk wydymał nas na gadki o zielonej wyspie po czym przefarbował się z kapitalisty na socjal demokratę i wygląda na to, że teraz wykręci podobny numer. To jest k*a niewiarygodne, że prawdopodobnie znów im to wypali xD
Wygląda na to, że niestety Stonóg miał rację.
Wołajcie w 2025.
#tusk #kaczynski #pis #po #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 165
@BekaZWykopuZeHoho: z moich rozmów z Brytyjczykami wynika bardziej dyktatura Niemiec i fundowanie innych krajów zamiast choćby własnego NHS, ale wiadomo - w bardziej prymitywnych środowiskach kwestie rasowe są ważnym czynnikiem. A takiego elementu w UK faktycznie jest bardzo dużo.
@Disky: to głosuj na alternatywy, pewnie w 15 było popieranie kukiza bo był alternatywą? xD tak jak teraz konfederacja, gdzie już wielu szurów z korwinem na czele się skompromitowało, ty myślisz człowieku że jakakolwiek partia da ci godne życie 10k minimalnej od tak bo pstryknie palcem? xDDD kiedy w UK pensja miała nasz poziom już w ubiegłym wieku i jesteśmy sto lat za nimi gospodarczo? wierzysz w te "alternatywne" brednie które
@xiv7: ale na jakiej podstawie Ty takie #!$%@? piszesz? Wam na serio muszą za to płacić. Nie masz żadnego punktu zaczepienia, a uskuteczniasz jakieś wesołe #!$%@?

tak się składa, że żyłem w Polsce za Tuska. W Polsce bezrobocia, albo pracy za psie pieniądze. W Polsce wysokich obciążeń podatkowych, skomplikowanego dla wszystkich prawa, faworyzacji zagranicznego kapitału, medialnego stygmatyzowania oraz palowania ludzi na ulicach. Przestańcie pie'lic jak zero-jedynkowe boty. Kraje zachodu miały
Wy tak na poważnie Wykopki? Sikorski, Tusk? Kto następny? Kopacz? Schetyna? To są Wasi idole? XD

Ja rozumiem, że tak sku***ałego rządu nie było odkąd Boleg sam komunę ubalył, ale naprawdę tak ciężko pojąć przez tyle lat rządów PiS i PO, że jak chodzi o ekonomię to jest ta sama szkoła starych ziomków z AWS?

na tego, kto będzie miał najbardziej liberalny program gospodarczy, a na te chwilę jest to Konfederacja.


@
Pobierz venividi - > Wy tak na poważnie Wykopki? Sikorski, Tusk? Kto następny? Kopacz? Schety...
źródło: comment_1629176787jdXhsklr1fZDz5M4QvzgbX.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@kapazgon: na tego, kto będzie miał najbardziej liberalny program gospodarczy, a na te chwilę jest to Konfederacja.

@Disky: i tu przestałem czytać xD ale tych katolskich fundamentalistów to ty sobie już wiesz gdzie wsiadz. Przy całej nienawiści do Jarka, to on kieruję tylko grupą przestępczą nastawioną na swój zysk. Konfa to zbieranina wariatów, szurow i katotalibow, którzy pod płaszczykiem wolnosci widzieli by Polskę jako kraj wyznaniowy. To ja podziękuję i
kto będzie miał najbardziej liberalny program gospodarczy, a na te chwilę jest to Konfederacja.


@Disky: co ma ta banda zamordystów do liberalizmu gospodarczego? ich jedynym sukcesem jest przepchnięcie katolickiego zamordyzmu, a jedyne głosowanie a propo wolnego rynku olali bohatersko wyjmując karty żeby karakan się nie zasmucił

Dziambor RIGCZ niesamowity.


@Disky: skoro imponuje ci gowin 2.0 to nie dziwię się że łapiesz się na populizmy o "wolnościowcach" w które nawet osoby
Czy Ty porównujesz lawirowanie po teoretycznie przeciwstawnych biegunach politycznych (biorąc pod uwagę ogólnie przyjęta narrację, że PIS to przeciwwaga dla PO) do transferu z wolnościowego KNP do wolnościowej Wolności? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Disky: nie, nazywam tak gowinowanie po tym jak był dumny z przepchnięcia zakazu aborcji, ale potem jak okazało się że społeczeństwo tego nie popiera już tego żałował, zresztą co ma partia "wolność" wspólnego z