Wpis z mikrobloga

Wy tak na poważnie Wykopki? Sikorski, Tusk? Kto następny? Kopacz? Schetyna? To są Wasi idole? XD
Ja rozumiem, że tak sku*ałego rządu nie było odkąd Boleg sam komunę ubalył, ale naprawdę tak ciężko pojąć przez tyle lat rządów PiS i PO, że jak chodzi o ekonomię to jest ta sama szkoła starych ziomków z AWS? Kwota wolna od podatku wciąż jest na śmiesznym poziomie, są afery, jest nepotyzm (choć faktycznie za PIS dużo większy i bardziej widoczny), podatki i opłaty są coraz wyższe i coraz to nowsze, prawo tak wtedy jak teraz jest pełne absurdów, w sądzie nie zawalczysz skutecznie o swoje prawa w pracy.

Pamiętam swoją frustrację gdy wyjeżdżałem z kraju za lepszym życiem, bo zap
*dalanie na wynajem mieszkania i jedzenie mi się "znudziło".
Wy naprawdę k*a sądzicie, że ponowne wybieranie PO cokolwiek zmieni? XD Ta biurokratyczna hydra zajeżdżała nas tak wtedy jak i teraz i stoi jak stała - i będzie stała jak wybierzecie PO. Tusk wydymał nas na gadki o zielonej wyspie po czym przefarbował się z kapitalisty na socjal demokratę i wygląda na to, że teraz wykręci podobny numer. To jest k*a niewiarygodne, że prawdopodobnie znów im to wypali xD
Wygląda na to, że niestety Stonóg miał rację.
Wołajcie w 2025.
#tusk #kaczynski #pis #po #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 165
  • Odpowiedz
@Disky: Na tym portalu większość ma naście lat i nie pamięta, co działo się za czasów Tuska. A za następne naście lat następni będą wychwalać PiS i tak będziemy kręcić się w kółeczku.
  • Odpowiedz