Wpis z mikrobloga

Wy tak na poważnie Wykopki? Sikorski, Tusk? Kto następny? Kopacz? Schetyna? To są Wasi idole? XD
Ja rozumiem, że tak sku*ałego rządu nie było odkąd Boleg sam komunę ubalył, ale naprawdę tak ciężko pojąć przez tyle lat rządów PiS i PO, że jak chodzi o ekonomię to jest ta sama szkoła starych ziomków z AWS? Kwota wolna od podatku wciąż jest na śmiesznym poziomie, są afery, jest nepotyzm (choć faktycznie za PIS dużo większy i bardziej widoczny), podatki i opłaty są coraz wyższe i coraz to nowsze, prawo tak wtedy jak teraz jest pełne absurdów, w sądzie nie zawalczysz skutecznie o swoje prawa w pracy.

Pamiętam swoją frustrację gdy wyjeżdżałem z kraju za lepszym życiem, bo zap
*dalanie na wynajem mieszkania i jedzenie mi się "znudziło".
Wy naprawdę k*a sądzicie, że ponowne wybieranie PO cokolwiek zmieni? XD Ta biurokratyczna hydra zajeżdżała nas tak wtedy jak i teraz i stoi jak stała - i będzie stała jak wybierzecie PO. Tusk wydymał nas na gadki o zielonej wyspie po czym przefarbował się z kapitalisty na socjal demokratę i wygląda na to, że teraz wykręci podobny numer. To jest k*a niewiarygodne, że prawdopodobnie znów im to wypali xD
Wygląda na to, że niestety Stonóg miał rację.
Wołajcie w 2025.
#tusk #kaczynski #pis #po #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 165
  • Odpowiedz
Żadna inna partia skrzydła wolnościowego nie ma, za to każda z partii sejmowych poza Konfederacją wręcz w całości zwalcza wolność (patrz: lockdown).


@wojtas_mks: Co ci po skrzydle wolnościowym, jak nie ma on nic do gadania nawet we własnym ugrupowaniu? Póki Konfederacja nie wypieprzy szurów i narodowych socjalistów to będzie tylko egzotyczną zbieraniną, a nie zdroworozsądkową partią. Taka prawda.
  • Odpowiedz
@ajuto00: skrzydło wolnościowe jest w dominującej przewadze w Konfederacji, podobnie jak elektorat. Trzonem Konfy była partia Wolność. Przestań kłamać.
  • Odpowiedz
skrzydło wolnościowe jest w dominującej przewadze w Konfederacj


@Disky: tak bardzo wolnościowe że jak było tydzień temu głosowanie dotyczące wolnego rynku to się wstrzymali od głosu bo nie lubią TVN xD jak widać lubisz nie lubisz jest ważniejsze niż wolny rynek xD
To jest populistyczna partia i tylko dlatego ich popierasz bo tu nie mieszkasz.
  • Odpowiedz
Co ci po skrzydle wolnościowym, jak nie ma on nic do gadania nawet we własnym ugrupowaniu?


@ajuto00: Dlatego jako jedyni mówią o niskich podatkach, wolnym rynku, ich program de facto się na tym wszystkim opiera (bon edukacyjny, bon kulturalny, konkurencja w opiece zdrowotnej), a 500+ nawet Bosak zaczął krytykować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wspominając o kluczowej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Disky:

na tego, kto będzie miał najbardziej liberalny program gospodarczy, a na te chwilę jest to Konfederacja.

Która część z tego programu jest do realizacji, a która dla zdobycia głosów idiotów? Jest jakiś oficjalne stanowisko w tej sprawie?
  • Odpowiedz
@Disky: czyli nie jesteś wolnorynkowcem tylko zamordystą. Nie lubisz jakiejś stacji więc już wolny rynek odchodzi na dalszy plan. I tyle by było z korwinistycznych ideałów.
Moralność kalego.
  • Odpowiedz
@van-der-staas: może postaw tarota stary to się wszystkiego dowiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) bądźcie poważni, bo zrobiliście z tego karykaturę dyskusji - i Neuropowe kółko plusowania się po jajach nie zmienia tego, że wychodzicie na antymerytorycznych głupków
  • Odpowiedz
  • 11
@Disky no tak, nie mam pojęcia, bo ja dziad z rocznika 8x prowadzący działalność w PL, to co ja tam mogę wiedzieć o prowadzeniu działalności w PL. Ty, typ z rocznika 9x który #!$%@?ł do UK i tam siedzi (niedawno o tym pisałeś), to wiesz na pewno i mi powiesz jak to wygląda z punktu widzenia polskiego przedsiębiorcy xD

Kolejna rzecz, nie wiem czemu przypisujesz mi coś czego nie powiedziałem i
  • Odpowiedz
nie - uważam, że należy przestrzegać prawa i etyki dziennikarskiej. Obie te stacje miały z tym w przeszłości problem.


@Disky: co ma etyka dziennikarska do prawa które zakazuje inwestować podmiotom zagranicznym w spółki medialne w Polsce? Właśnie o tym mówię: nie lubicie tvnu więc zakazaliscie(wstrzymując się od głosu de facto poparliscie ta ustawę) WSZYSTKIM inwestować a nie tylko tvnowi. Jesteście po prostu zamordystami.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: David Cameron lubił straszyć ue wyjściem, PiS póki co tego nie robi oficjalnie nie licząc radykalnego skrzydła w osobie ziobrystow i dziennikarzy z powiązanych z nimi pism.

David Cameron lubił tez winić ue za wszystko co złe w kraju .

Jaka alternatywa dla funduszu odbudowy?
  • Odpowiedz
@oslet: jeżeli prowadzisz tak długo biznes i akceptujesz taki system podatkowy z czasów PO to pozostaje mi współczuć. Mój ojciec był przedsiębiorcą, moja siostra prowadzi własną działalność - mam pogląd na sprawę w Polsce, a oprócz tego dość duża wiedzę w zakresie funkcjonowania biznesów tutaj.
To, że jesteś z rocznika 8x nie sprawia, że z automatu jesteś ekspertem w tym zakresie. Zwłaszcza, że z tego co piszesz wynika, że totalnie
  • Odpowiedz
@oslet: gościu - przeczytaj swój komentarz. Piszesz o jakiś bekartach 500+ i uważasz, że to rzeczowy argument w tej dyskusji? Dziwisz się, że to "osralem"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
który nawet łaskawie napisał "srał pies 90% Twojej wypowiedzi" - jakże merytorycznie ( ͡º ͜ʖ͡º) a teraz z jakiegoś powodu uważa że ja jestem mu winny merytoryczną gadkę o tym o czym on chce, bo sam sobie nie umie danych znaleźć albo zinterpretować.


Usuń konto. Serio. Dostajesz w pysk danymi, które kompromitują twoją tezę to strzelasz foszkiem.

Pomijając oczywisty fakt, że nie masz pojęcia o czym piszesz,
  • Odpowiedz