Wpis z mikrobloga

Przypadek incela-terrorysty z Plymouth oraz dzisiejsze okazywanie wsparcia przez wykopowowiczów incelom z 4chana, przekazującym Talibom dane dziewczyn, które zarabiały na życie na Onlyfans, skazując je najprawdopodobniej na śmierć w męczarniach, skłaniają mnie do bardzo prostych wniosków.

Należy skończyć z wymuszonym współczuciem. Wszelkie skrajnie mizoginistyczne ruchy w internecie powinny być traktowane przez służby jako potencjalne zagrożenie, a przez administrację stron takich jak @wykop - bezwzględnie banowane i usuwane.

Kwestia czasu jak i w Polsce dojdzie do jakiejś tragedii. Szaleńców należy traktować jak szaleńców.

@m__b @a__s @Moderacja

#neuropa #4konserwy #przegryw #4chan
  • 44
@Tywin_Lannister: Zamordysta. W 99.99% na przegrywie są zwykłe chłopaki, którym się nie powodzi. Dla 0.01% zyebów chcesz wprowadzać cenzurę? Proponuję również:

- zabronić jeżdżenia samochodem, wszak na 100 000 kierowców trafia się gość, który celowo wjeżdża w innych
- zabronić używania narzędzi, w końcu na 1 000 000 użyć ktoś kogoś nimi zabija
- zabronić wychodzenia na ulicę, w końcu na 10 000 000 wyjsć ktoś kogoś gwałci albo zabija.
Należy skończyć z wymuszonym współczuciem. Wszelkie skrajnie mizoginistyczne ruchy w internecie powinny być traktowane przez służby jako potencjalne zagrożenie, a przez administrację stron takich jak @wykop - bezwzględnie banowane i usuwane.


@Tywin_Lannister: Powiedzmy, że administracja się zgadza i banuje tag przegryw i w jaki sposób rozwiązuje to jakiś problem? Incele znikną jak ich zbanujesz z wykopu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tywin_Lannister: pewnie, zlikwiduj tag na wypoku to na pewno to pomoże XD może zamiast "walczyć" z incelami przydało by się zbadać to zjawisko. To nie jest tak że przegrywy z nieba spadają. Walcząc z nimi, i traktując jak śmieci tylko nakręcacie problem¯\_(ツ)_/¯ z tym że trzeba coś zrobić z tym problemem to się zgadzam, tylko proponowane rozwiązania kojarzą mi się z gaszeniem pożaru przy użyciu benzyny. Andrzeju to jebnie(
No nie wydaje mi się, żeby ciągłe obrażanie kobiet, pisanie o zemście na kobietach i czadach albo wymyślanie bzdur, które mieszają w głowach młodym chłopakom, było zachowaniem "zwykłego chłopaka, któremu się nie powodzi".


@choochoomotherfucker: Miałem na myśli, że nie są to radykalne osoby, nie planują zamachów, aktów terroru ani żadnej przemocy. A gadać sobie mogą, wszak mamy wolność słowa, no nie? :)
@TypowyZakolak:

A gadać sobie mogą, wszak mamy wolność słowa, no nie? :)


Takie gadanie może mieć niebezpieczne konsekwencje. Dlatego nie powinno mieć miejsca. I mamy wolność słowa, ale jak będziesz krzyczał, że w szkole jest bomba (choć jej nie ma), to poniesiesz konsekwencje. Wolność słowa ma limity.
@TeBerry: Każde gadanie może mieć konsekwencje. Po to czytelnik ma mózg, a wujek państwo nie jest do niczego potrzebne. Inaczej powstaje niebezpieczny precedens - urzędnik zdecyduje, co możesz czytać, a czego nie... tego chcesz? Bo ja nie. Na tagu przegryw nie ma nawoływań do zamachów czy morderstw.