Wpis z mikrobloga

Jadę pendolino, pociągiem pierwszy raz od kilku lat i powiem tak xd jak ktokolwiek twierdzi że pociągi są w stanie zastąpić samochód to jest debilem xd

Tysiąc razy bardziej wolę jechać dłużej samochodem, z przerwą na maczka i szluga niż siedzieć w przedziale ze zwierzętami dracymi mordy. Pociąg jest w #!$%@? niewygodny i oczywiście był opóźniony kilka minut xd bo inaczej się nie da.

Jeszcze rozumiem dojeżdżać do pracy pociągiem bo to oszczędność i można przywyknąć xd ale #!$%@?ć się z torbami na wakacje takim gównem xd to trzeba szacunku do siebie nie mieć
  • 86
@Mistrszzz: z ciekawosci, nie ma w pendolino wagonu, ktory jest objety streafa ciszy? U mnie na obczyznie zdarza mi sie jezdzic jednym pociagiem, ktory jezdzi do Wiednia :D i tam wlasnie taki wagon jest :D Nawet kiedys zauwazylem ze jak ktos zaczal glosniej rozmawiac to jeden z pasazerow mu zwrocil uwage. Wagon jest tak oznaczony, nie ma glosnego gadania, nie ma muzyki, chcesz to siedz w sluchawkach
z ciekawosci, nie ma w pendolino wagonu, ktory jest objety streafa ciszy?


@Evzen_Huml: Oczywiście, że jest, strefa ciszy jest też w części innych pociągów, poza tym jak jest niekomfortowo, to zawsze można poprosić o pomoc drużynę konduktorską albo się przesiąść. Ale zajrzałam w notatkę i gość jest zwykłym frustratem, nawet po komentarzach to widać.
@Mistrszzz: kto jest większym śmieciem, ty, nie mający znajomych i nikogo do pożalenia się, że musisz wyrzucać swoje żale obcym ludziom na upadającym internetowym portalu dla przegrywów czy zadowoleni z życia, wspólnie podróżujący i rozmawiający ludzie w pociągu?