Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakim cudem na portalach randkowych siedzą non stop prawie te same laski? Zacząłem używać #tinder #badoo #sympatia jakoś od 2015 a obecnie facebook randki i kiedyś zaaduptuj faceta i widzę co chwilę te same osoby (nawet foty te same). Nie siedzę tam nieprzerwanie tylko klasycznie usuwam konta na jakiś czas z myślą, że koniec szukania/mam dość a potem znów robię profil i widzę te same laski. Ja rozumiem, bo przegryw i nie mam gdzie indziej poznać a i tak słabo mi idzie to siedzę już kilka lat ale one? Przecież zgodnie z teoriami #blackpill to powinny szybko kogoś znaleźć bo siedzi tam z 3/4 gości i 1/4 lasek.

#facebookdating #facebookrandki #randki #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6117feedf81bf9000b2c6ac7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jakim cudem na portalach randkowych...

źródło: comment_1628979339EJQMu9xn6NcjEWjvX8wPkq.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo te laski co tam siedzą są uzależnione od seksu z nieznajomymi i ich atencji. Też się już nadziałem na to, zrobiłem sobie przerwę 2 lata i moim oczom ukazały się te same profile lasek, o których wcześniej pomyślałem "o, konserwatywka z ryja" a tu #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszyscy moi przedmówcy się mylą, Tinder używa fake'owych kont lasek z racji dużych spadków popularności Tidera nie tylko w Polsce, ale i samym USA gdzie co trzecie konto to eksperyment Klaudiusz. Jest wiele teorii nt. temat czy oni kradną dane że starych kont czy sami tworzą armię botów, aby naciągać inceli i bluepillowców na premke i te upragnione ruchanie.

Niezależnie od tego czy dzieła zniszczenia dokonają fejk konta, czy armię
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: Kiedyś było polishhearts czy coś i tam zakładałeś konto i zaczepiały cie laski żebyś zapłacił za pisanie do nich, potem sie okazywało że to moderatorzy z fejkowych kont. Tinder to to samo tylko tam garstka przećpanych lafirynd szukających sponsora a większość to moderacja jak na upadłym goworku gdzie już sie znudziło hejtowanie firm i nie ma jak wyłudzać hajsu
@AnonimoweMirkoWyznania:

A wy sie wyginacie jak #!$%@? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@suqmadiq2ama: Mi zbanowali konto mojego Chada pedofila, zoofilia, nekrofila i kata swojej matki jak i młodszej siostry po 2 miesiącach, gdy go dostawałem to miałem wynik 197 par z czego ok 50 od razu proponowały spotkanie, a resztę zwyzywałem od głupich szmat z lekkim sarkazmem aby je nie spłoszyć i one dosłownie ciągnęły mi galę przez telefon a ja byłem w punkcie z którego nie da się wyjść, blackpill po takiej
  • Odpowiedz
Mi zbanowali konto mojego Chada pedofila, zoofilia, nekrofila i kata swojej matki jak i młodszej siostry po 2 miesiącach, gdy go dostawałem to miałem wynik 197 par z czego ok 50 od razu proponowały spotkanie, a


@AbZu_Raymond: xDDD
  • Odpowiedz