Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drażni mnie, że mój niebieski mając dopiero 23 lata ma mentalność 40 letniego faceta. Trzeba być ostrożnym, trzeba uważać, spostrzeżenia jak u starszych facetów. Szaleństwo w życiu? Nie, po co, lepsza stabilność, nawet jeśli oznacza nudę. Dobra zabawa w klubie? Lepsze siedzenie w domu. Zrobić coś zabawnego? To głupie, po co. Podejście do życia ma jak jego ojciec czy bracia który sa starsi o wiele.

Ma podejście do życia jakby już je przeżył. Ja jestem inna, potrzebuje luzu, szaleństwa, chce się za przeproszeniem naj****c, poczuć adrenalinę, rzucić wszystko i wyjechać w tropiki. Uważam, że młody człowiek właśnie powinien taki być. Nie wiem czemu jeszcze z nim jestem a on ze mną, coś nas łączy ale ta mentalność jego mnie przeraża. #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611786ebf81bf9000b2c6969
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 141
LubieżnyMurzyn: @enslavedeagle: oczywiście że nie ma obowiązku xd
@Ziomal4321: nie uważam siebie za gówniarę ale tryb życia taki w tym wieku mnie męczy. byłam przez jakiś czas sztywna i tylko nabawiłam się przez to problemów :-)
@r4do5: zakochałam się w nim mimo różnicy charakterów ale powoli mi zaczyna wszystko coraz bardziej przeszkadzać
@Shyvana: dla mnie nie ma problemu, mam znajomych z którymi mogę bawić się tak jak
OP: @enslavedeagle: On jest jeszcze studentem Xd
Dam mu spokój bo nie ma sensu mu truć głowy, ale jakoś go kocham gdzieś, no ale różnimy się Xd

@OSH1980: Przez jakiś czas bywałam sztywna i nie miałam przez to szans na normalne życie xd, dopiero potem ogarnęłam że można żyć na luzie, bez martwienia się wiecznie że będzie źle, gdzieś mając z tyłu głowy odpowiedzialność. Ale no, ja jestem młodą