Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drażni mnie, że mój niebieski mając dopiero 23 lata ma mentalność 40 letniego faceta. Trzeba być ostrożnym, trzeba uważać, spostrzeżenia jak u starszych facetów. Szaleństwo w życiu? Nie, po co, lepsza stabilność, nawet jeśli oznacza nudę. Dobra zabawa w klubie? Lepsze siedzenie w domu. Zrobić coś zabawnego? To głupie, po co. Podejście do życia ma jak jego ojciec czy bracia który sa starsi o wiele.

Ma podejście do życia jakby już je przeżył. Ja jestem inna, potrzebuje luzu, szaleństwa, chce się za przeproszeniem naj****c, poczuć adrenalinę, rzucić wszystko i wyjechać w tropiki. Uważam, że młody człowiek właśnie powinien taki być. Nie wiem czemu jeszcze z nim jestem a on ze mną, coś nas łączy ale ta mentalność jego mnie przeraża. #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611786ebf81bf9000b2c6969
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 141
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz ćpać i sie ruchać jak to każda młoda polka (czyli #!$%@?) to rób to, ale później nie płacz. Ja nie wiem co twój chłopak mógł w tobie widzieć, po prostu żenada. Nie mogę uwierzyć, że w tym kraju nie ma już normalnych, spokojnych dziewczny, które żyją po chrześcjańsku i w czystości ciała i ducha, jak widać dla kobiet w Polsce to zbyt wysokie wymagania...
xdekhaker - @AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz ćpać i sie ruchać jak to każda młoda ...

źródło: comment_16289519807grvjOS2BCGmqrWGqMPXKG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, no nie wierzę, że to nie jest zarzutka. Masz normalnego faceta, rozsądnego, a szukasz „wrażeń”? Weź se poszukaj podobnie „wyluzowanego” tylko nie płacz, jak będziesz mieć problemy.

Hola, hola. Można robić rzeczy, których oczekuje opla i przy tym dalej być rozsądnym.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Zależy co rozumiesz przez szaleństwo, bo może Twój chłopak już się wyszalał - sam mam 26 lat i o wiele bardziej niż #!$%@? się i strata połowy kolejnego dnia bawi mnie zobaczenie czegoś, podróże, odkrywanie ciekawych miejsc czy rozwijanie zainteresowań, np. czytanie książek.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania miałam wiele takich koleżanek z podejściem jak Twoje, o dziwo teraz wszystkie są samotnymi matkami. Przypadek? Imprezowy Oskar zalal i zostawił a teraz siedza same na dupie w domu z dzieciakiem i już nie są takie dynamiczne. Współczuję facetom którzy zdecydują się kiedyś z nimi związać. Jedna jedyna z której się każda śmiała bo sobie spokojnego chłopaka wzięła mieszka sobie teraz w domku i zwiedza świat razem z mężem i dziećmi.
  • Odpowiedz
#!$%@?, ale sami nudziarze na tym portalu xD

Nie dziwię się, że to społeczeństwo jest takie smutne.

@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli wpis to nie bait (a jest na 99%), to po prostu nie pasujecie do siebie i powinniście poszukać czegoś innego. Z tak odmiennymi wizjami będziecie ze sobą nieszczęśliwi.
  • Odpowiedz