Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy 28 lat to za późno na zmianę? Chciałbym robić jeszcze fajne rzeczy w swoim życiu i spróbować wygrywu. Pomimo, że pracuje to od wielu lat moje życie to wegetacja, życie na minimum wysiłku, marnowanie czasu, alkohol, nuda, samotność, nietrafiony kierunek na studiach, niepowodzenia na rynku matrymonialnym, przeglądanie tagu #przegryw, alienacja, zamknięcie się na świat itd. Jak łatwo zauważyć jest to równia pochyła w dół. Czasem wkrada się jakiś przebłysk i uświadamiam sobie a raczej przypominam, że przecież miałem robić te wszystkie wielkie rzeczy, miałem być kimś, korzystać z życia i jeszcze trzepać na tym hajs. To jest moje wewnętrzne pragnienie a nie ślepe podążanie za #coaching. Jestem osobą, która wierzy, że można wszystkiego się nauczyć - obojętnie jaka dziedzina. Zawsze lubiłem przedmioty humanistyczne ale na studiach musiałem nauczyć się przedmiotów ścisłych i też było okej, mimo że na początku wydawało się nie do zrozumienia. Dobrze mi szło w sporcie, lubiłem języki i rysowanie/malowanie. Poza graniem w gry bawiłem się trochę w grafikę i jakieś bardzo skromne początki IT (później nie kontynuowałem). Było wiele rzeczy w życiu, które próbowałem i z bardzo różnych dziedzin. Ale to było kiedyś. Obecnie jest taki stan jak opisałem na początku. Wydaje mi się, że jestem nudny, niczym się nie interesuje a każdy dzień jest taki sam co trochę męczy. Prawdą jest też, że nie działam w żadnej dziedzinie, której próbowałem a także nie jestem świadom w czym nowym byłbym dobry. Jako, że mój toksyczny styl życia mnie wyniszcza a zwłaszcza niepowodzenia w szukaniu miłości to mam CZASEM ochotę zrobić coś ze swoim życiem. Myślałem o pójściu w IT i wybraniu ścieżki, która mnie interesuje. Na pewno brak mi pewności siebie, wzorców, nie mam nikogo wokół kto by mnie wspierał, zacząłem wątpić w siebie, przestałem myśleć o sobie że mogę być dla kogoś atrakcyjny - po prostu przyszłość widzę w szarych barwach. A dziś przychodzę do was właśnie z takim pytaniem :)

#rozwojosobisty #motywacja #prokrastynacja #dzialanie #produktywnosc #kariera #tfwnogf #samotnosc #dzialanie #wychodzimyzprzegrywu trochę #depresja #programowanie #it #zwiazki #relacje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61177f5df81bf9000b2c694a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy 28 lat to za późno na zmianę? C...

źródło: comment_1628930302QxBd8A7ArJjVMyY4QVpUdQ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz