Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czuje się jakbym dostał w pysk, nie warto was różowe wspierać bo jak przychodzi co do czego to macie kogoś głęboko w dupie, moja dobra znajoma się rozstała i uderzyła do mnie się wygadać (byłem zaskoczony, że akurat do mnie widocznie uznała, że mi może o wszystkim pogadać - fakt faktem podoba mi się), pomagałem dziewczynie, rozmawiałem przez pierwsze miesiące ile mogłem, nie narzucałem się, wspierałem, fajne uczucie być komuś potrzebny ale minęło trochę czasu, podziękowała za wsparcie i cisza, trzy tygodnie później miałem wypadek samochodowy, nic mi się nie stało i napisałem jej wiadomość, czemu się nie odzywałem a z jej strony kompletna cisza, nawet nie napisała - "dobrze, że Ci się nic nie stało", za to co dla niej robiłem to naprawdę poczułem się jakbym dostał w ryj, napisałem wczoraj wiadomość, że jest mi przykro z tego powodu jak ona postąpiła a ona napisała tylko - "tak to w życiu bywa" no myślałem, że mnie już całkiem coś trafi

nigdy więcej się nie angażuje w podobną sprawę, jak was różowe facet zostawia to widać, że ma powód, dla was wielka afera bo jak to tak facet zostawił, ano normalnie a czego wy się spodziewacie, emocje, płacz ale później wam przechodzi i potraficie kogoś wykorzystać, grać pokrzywdzoną dziewczynkę przez faceta

#logikarozowychpaskow #przegryw #gorzkiezale #zwiazki #rozowypasek #logikaniebieskichpaskow #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6116cd74f81bf9000b2c6858
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 9
OkiełznanyTygrys: Pamiętaj, że zwykle, inwestowanie w babę jest mniej sensowne od wrzucania kasy w maszynę. Maszyna czasem coś zwróci, baba tylko więcej zabiera.

Baby żadko czują potrzebę lojalności, bo są społeczniarami i czują w trzewiach od dziecka, że jak kogoś zawiodą, to pobiegną z fałszywym żalem gdzie indziej i zawsze ktoś podmucha na ich obdrapane kolano. Zwykle jednak potrzeba trochę czasu, by zrozumieć, że podrapały je sobie na cudzej twarzy.

Zaakceptował:
knur: > "tak to w życiu bywa"

Niestety ale każdy facet musi się na swoim własnym przykładzie tego nauczyć, że nie ma żadnego logicznego powodu żeby się przyjaźnić z kobietami jak się ich nie rucha. Same między sobą się nie potrafią przyjaźnić. Dla kobiety rozmowa, zwierzanie się, wypłakiwanie smutków, wypełnianie czasu spacerami i takimi duperelami to jest "ruchanie". Z tego co opisałeś, to ona ruchała Ciebie, a Ty nic. Dobra ktoś