Wpis z mikrobloga

@Odludek_Odludny: kupiłem z 15 lat temu i jak się zabrałem za nią ostatnio to po przeszlo 100 stronach odłożyłem. To pewnie fajna literatura, ale nie mogę wsiąknąć, ciężko się połapać o co kaman. Kiedyś zrobię drugie podejście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Odludek_Odludny: no ja się właśnie przed chwilą zorientowałem że planowana na 2023. Smuteczek mocniej.
Ale z małego spoilera powiem, że się coraz bardziej cała Cosmere zbliża do siebie, więc chyba warto przeczytać jeszcze raz Mistborna, Elantris, no i inne ksiązki w Cosmere.

Według tego co pisał Brandon, to Archiwum Burzowego Światła, ma mieć 10 tomów. Mam dziwne wrażenie, że będzie łączył coraz bardziej całą Cosmere. Kto wie, może Archiwum będzie
  • Odpowiedz
@Odludek_Odludny: Jeśli przeczytałeś tylko serie główną to masz jeszcze sporo do nadrobienia, przede wszystkim 6 tomów "novels of the Malazan empire" od Esslemonta, również od niego 3 tomy "Path to Ascendency" (z tego co kojarzę to zapowiedziany w tek serii jest też tom czwarty), seria Kharkanas od Eriksona (trzeci tom powinien wyjść niedługo), historie o Bauchelainie i Korbalu Broachu, no i jeszcze "The Witness Trilogy", w którym pierwszy tom wyszedł
  • Odpowiedz
@wykops2: @wykops2: chyba po "Panu"( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie osobiście sporo nudnych wątków i skończyłem czytanie trochę z przyzwoitości. Opowieści z meekhańskiego pogranicza to zupełnie inny poziom. Wszystkie tomy czytałem z zapartym tchem. Mocno zastanawiam się nad zacięciem księgi poległych ale też widzę, ze różne komentarze.
  • Odpowiedz