Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Odludek_Odludny: kurde ponad 5 lat polowałem na wznowienie malazańskiej, bo MAG miał jakieś perturbacje i przegapiłem to, że zrobili dodruk w kwietniu... Oczywiście już nie do dostania w księgarniach. Przepłaciłem i kupiłem teraz z allegro za 75zł :/ Czemu takie małe nakłady wypuszczają to nie wiem
@Odludek_Odludny: dostałem tak wiele rekomendacji od znajomych, że zamawiałem z amazona amerykanska wersje, bo polskich wtedy nie było, a na alledrogo były bardzo drogie użyki.

Początkowo się odbiłem, jednak trudniej mi się czyta po angielsku niz polsku, ale jak już zacząłem rozumieć świat to ja pierdziele, mistrzostwo! obecnie czytam 8sma część i trochę się boję, że zbliżam się do końca, że z każdą kolejną stroną zwiększa się prawdopodobieństwo, że ulubionym bohaterom
@Erlade: @daryusriel: cieszę się, nie ma co przepłacać :)
Polecam skompletować całe 10 tomów, we wrześniu wyjdzie 5 i 6 następne dwa w listopadzie i kolejne dwa prawdopodobnie grudniu. 10 tomów używki w miękkiej kosztuje koło 900 zł, a z empikiem wyjdzie jakieś 370. Dodruku już później nie będzie i lekko te dziesięć w twardej sprzedaż za 900/1000 zł ;)
@Odludek_Odludny: dopiero dzisiaj udało mi się skończyć Diune. Nie mam moralniaka, bardziej niedosyt że zakończenie nie było bardziej porywające. Ale prawdopodobnie te oczekiwania to wina współczesnej literatury. Warto czytać następne części?