Wpis z mikrobloga

@Zoltafik: spróbuj, ja jako fan goticzka i wiedźmina jarałem się m&b jak bym dostał z kuli ognia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz obadać najpopularniejsze mody bo podstawka (native) to tylko takie płótno dla modderów

Gra to sandbox więc nie oczekuj też głębszej narracji fabularnej, chociaż pewnie mody fabularne też istnieją
@Zoltafik: No niestety często występuje tam początkowy okres że masz naprawdę skromne możliwości manewru, nie ma jeszcze możliwości szybkiego i efektywnego zarabiania pieniędzy, a mozolnie budowana drużyna wojów potrafi #!$%@?ć kitę przy jakiś bandytach lub odejść.
Trzeba się przebić a to czasu kosztuje
@Zoltafik: ja nie polecam Divinity: OS, w żadnym wypadku to nie są gry podobne do gothica i o ile w pierwszej części power creep jest jeszcze mało widoczny to w drugiej jest absurdalny, z rozdziału na rozdział jak miałeś najlepsze EQ dostępne w poprzednim i rozwalałeś smoki to w kolejnym rozdziale byle łachmeta w porwanych gaciach rozwala Ci całe party xD

Ja od siebie polecę Greedfall, Elex
@Zoltafik: oprócz wspomnianych bardzo gorąco polecam Kingdoms of Amalur. Najlepiej oryginał, a nie remake, który nic nie wnosi. Jedyny warunek, to znajomość angielskiego. Masz ogromny, otwarty świat i zręcznościowy system walki, całkowity respec jeśli uznasz, że sknociłeś postać lub chcesz zagrać inną klasą.
@Zoltafik: Jak Mount & Blade to tylko Warband, a jak Warband to tylko z Diplomacy, albo modem w którym jest Diplomacy zawarte. Masz w nim o wiele więcej opcji niż w podstawce, czy to autoupdate ekwipunku towarzyszy według wybranych reguł, czy też wymiana lenn z innymi lordami.