Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Destylatornia: O chłopie, ale sobie wymyślasz. Muslim jest niepoprawne, więc jedyną opcją jest określenie równie precyzyjne co "frajerzy". Wiesz, że #!$%@?ć, ale nie wiesz kogo? Czy może ci chodzi o wszystkich imigrantów z krajów arabskich? Tylko że nie wszyscy tam są muzułmaninami, wielu jest doskonale zasymilowanych i żyje tam od kilku pokoleń i pracuje.
No tylko jakbyś po prostu chciał #!$%@?ć nierobów na socjalu, żyjących w zamkniętych społecznościach to musiałbyś też
Możesz podać mi przykład tych "wielu" doskonale zasymilowanych przybyszów z bliskiego wschodu w Szwecji? Wyznających wspólne wartości i akceptujących szwedzką historię i kulturę? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Destylatornia: co?
Pytam poważnie bo nie lubię obrzucania się gównem na wykopie
Ale wydaje mi się że się oburzasz na rzeczy które nie mają sensu i na które nie masz wpływu oraz które ciebie nie dotyczą.
Narodowość to nie jest żadna rasa ludzka
Nie każdy kto urodził się w Szwecji jest Szwedem, tak samo jak urodzony w Polsce będzie Polakiem, takie typy jak ty i tobie podobni na zawsze gdzieś w głębi będą niedoszłymi obywatelami Polskiej Republiki Radzieckiej xD


@Destylatornia: taka logika możliwa jest tylko u osobnika, który nie rozumie jak działa współczesny świat i ocenia wszystkich pod kątem swojego ograniczonego rozumowania.

Dla ogromnej liczby ludzi na świecie etniczność nie jest równoznaczna z obywatelstwem,
@mmenelica le pokoleń rodzina Ahmeda musiałaby znajdować się w Szwecji aby mógł nazywać się Szwedem?

Wystarczy, że ten pierwszy polubi kulturę tego kraju i się dostosuje do panowanych obyczajów i nie będzie #!$%@?ł, że mniejszości z której pochodzi, należą się jakieś wyjątkowe prawa czy kasa z rządu. A jak się zainteresuje historia to już w ogóle git. Tak według mnie to powinno działać.
@czu_mi Eurowizję wygrała też kobieta z brodą, która nie jest kobietą, zawody w biegach kobiet wygrywa też Caster Semenya, który też raczej nie urodził się kobietą, chociaż "tak się czuje". Nie są więc to najszczęśliwsze przykłady ;)
@Pierorzek a mówię, że mnie coś obchodzi w co kto wierzy? Mówię tylko, że jak ktoś się domaga specjalnego traktowania tylko ze względu na pochodzenie to niech pali wroty. A wiem, że emigranci tworzą swoje enklawy w innych państwach, gdzie jak wejdzie ktoś z spoza ich kręgu to nie będzie mile widziany i to jest słabe, bo to w kwestii emigrantów jest jest asymilować.