Wpis z mikrobloga

Siady z pauzą na boso, wyciskanie wąsko i ciągi.

Ta ława to idzie najlepiej ze wszystkich bojów, dziś 130 x 3 @7 wąsko XD Siady za to cierpią najmocniej.

W ciągach ciągle walczę z pozycją. Chyba jest trochę lepiej - najbardziej pomaga patrzenie przed siebie. Tydzień temu próbowałem robić mniej dynamicznie, ale dźwigało mi się tak okropnie. Garb jak był tak jest, ale może powoli jakoś go wyeliminuję. Pozycja wyglądała najlepiej chyba w pierwszej powtórzeniu pierwszego backoffu. Zacząłem wtedy używać pasków. Za tydzień spróbuję wszystkie serie w paskach.

Waga juz jakiś czas stanęła, więc obciąłem kcal do 2500. Do tego codziennie 80 minut cardio - najczęsciej rowerek i od dziś będę się starał robić 10-15k kroków dziennie.
#mikrokoksy #silownia #latajacydywan #trojboj
DywanTv - Siady z pauzą na boso, wyciskanie wąsko i ciągi. 

Ta ława to idzie najle...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poemat: No tak, ale co zrobić? Chciałbym jeść więcej czy kręcić mniej tego cardio, ale waga stoi od grubo ponad 2 tygodni. Wszystko staram się robić stopniowo. Najpierw dodawałem codziennie po minutę cardio, potem zszedłem do 2800 kcal, teraz obcinam te kcal i dodaję trochę kroków.
Tak wygląda waga na przestrzeni ostatnich 2-3 miesięcy. Liczę wszyskto niemal co do grama, nie robię błędów w stylu pomijane olejów czy masła. Nic
DywanTv - @Poemat: No tak, ale co zrobić? Chciałbym jeść więcej czy kręcić mniej tego...

źródło: comment_1628711014QIgCpNfnH6alvRq53Kd0N3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DywanTv: Zamień te nudne 80min liss na coś kreatywnego. Więcej mocy w jednostce czasu = więcej spalonych kcal, a dodatkowo przyniesie Ci to korzyści dla układu sercowo naczyniowego
  • Odpowiedz
@DywanTv: nie dziwię się, 80 min cardio codzinnie nie jest super. co, jak będą święta? 24-27 grudnia? będziesz przez święta 320 min cardio robił? zwiększ podaż do 3k+ (nie wiem ile masz wzrostu) bo teraz organizm się przyzwyczaił do 2,5k - ok. 350 kcal na dobę.
  • Odpowiedz
więc obciąłem kcal do 2500. Do tego codziennie 80 minut cardio - najczęsciej rowerek i od dziś będę się starał robić 10-15k kroków dziennie


@DywanTv: Byczku, to #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@lalalama: Wiesz, teraz sobie kręce spokojnie. Jak robię w domu to włączam jakiś film i tak zlatuje te 80 minut. Na siłce tętno zazwyczaj mam trochę wyższe, ale też włączam coś na youtube i leci bez probelmu te 80 minut. Ale może rzeczywiście warto to zmienić na coś innego.
  • Odpowiedz
@Darksed: U nas na początku zawsze było 4-5 kółek dookoła ośrodka, to z jakieś 20 min biegania. Potem rozgrzewka na sali, tam walki z cieniem, tarcze itd, potem jeszcze skakanka, worki, ohp na czas xdd, a na końcu sparingi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem ile paliłem, ale chudziutki wtedy byłem.
  • Odpowiedz