Wpis z mikrobloga

Stuleje przestańcie podrywać różwe na ulicy! xD Kto wam #!$%@? powiedział że to dobry pomysł? Laski wiedzą, że wy tam nie robicie żadnej selekcji. Każda wie że jest już dziesiątą albo dwudziestą z kolei. Sam byłem świadkiem jak typek 3/10 w dlugim jeansie i sandałach startował do Sebkowej Czarnej Mamby Dwulicowej Nara. Laska całą sobą pokazywała że jak nie masz dziar i nie siedzialeś to #!$%@?. A ten wystrojony jak na nabożeństwo majowe "to nie dasz mi tego numeru?" XDD Od koleżanek z pracy i mojej różowej też słyszałem że mają z was albo bekę albo się was boją. Jak laska mówi "nie" a wy jej zachodzicie drogę albo łapiecie za rękę i liczycie że ona wam wpadnie w ramiona to powodzenia... Wraca dziewczyna do domu, ciśnie ją sranie a tam #!$%@? rycerz poeta #!$%@?.

Protip dla was, podrywajcie na imprezach, koncertach, domówkach. Jak chcecie szare myszki to macie jakies konwenty fantasy, klub książki, akcję sprzątania lasu, cokolwiek. Wszędzie wypadniecie lepiej mówiąc "o też sprzątasz las" niż "dasz mi swój numer bo widziałem jak idziesz od tamtego zakrętu?"

#podrywajzwykopem #wyryw #tinder #zwiazki #blackpill #stulejacontent #przegryw #protip #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zeMadafaka: przeczytaj najpierw cały post do którego się odnosisz, tam masz odpowiedź na swoje drugie pytanie. I zobacz sobie ten filmik który udostępnił @Pozytywny_gosc

Po prostu podryw na ulicy jest w niebywałym stopniu nieskuteczny. Laska która się do ciebie usmiecha to nie jest przypadek o którym mówię. W 99% kobiety mają w dupie takie zaloty. Jesli umiesz zagadać, gratuluję! Ale większość facetów tego nie potrafi a mimo to się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pozytywny_gosc: nie wiem po co marnujesz czas na kłótnie z tym typem. Gość jest chadem z wyglądu co sam potwierdził na wykopie(ostra szczena i ONSy na tinderze) więc oczywiste że laski będą mu się rzucały na szyję. Niestety tak jak większość takich farciarzy gość myśli że to zasługa jego jakiejś gadki czy luzu xDDDD a prawda jest taka że nawet jakby się zesrał na środku ulicy to różowe chciałby z
  • Odpowiedz