Wpis z mikrobloga

@6772: Daruj sobie te fikoły. Ani ja nie stawiałem warunków co do dziewictwa (tak wyszło, że były dziewicami), ani mi nikt nie stawiał warunków co do prawictwa (za to moja pierwsza partnerka była niezadowolona, że "nie mam doświadczenia"). Elo.
No i widać, że temat jednak bolący i drażliwy po tym jak się zesraliscie wszyscy.


@Jestembogaty: Po twoim komentarzu pełnym agresji też widać że masz problem z tym że ktoś ma inne zdanie.

Równie dobrze, mógłbyś moczyć fiuta w wiadrze pełnym spermy jej byłych.


@Jestembogaty: Ty masz jakoś paranoję, idąc twoim tokiem rozumowania - podając komuś rękę równie dobrze mógłbyś ją włożyć w wiadro pełne jego kału i moczu.
@6772: W sumie zabawne, że ze wszystkich osób, które tutaj postują, przyczepiłaś się akurat do tej, która ani słowa o wymaganiach dot. dziewictwa nie napisała ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

no, ale jesteś kobietą, to co się dziwić - logika raczej nie jest Twoją mocną stroną.

(ps. powyższe to dowcip, bo pewnie nie załapiesz
@TypowyZakolak: @mrKuaku
Obaj #!$%@? tak naprawde. Skill w seksie zalezy tylko i wylacznie od osobowosci, jakiejs podstawowej zdolnosci motorycznej, wyczucia, checi itd. Sam dosc pozno zaczalem peklowac, ale zadna z partnerek by sie nigdy nie domyslila, bo bylem pewny siebie w sprawach damsko-meskich. Wiadomo, po x razach tez sie czlowiek troche wyskillowal, ale ogolnie to wszystko jest indywidualne.
Mialem i grzeczne panny ktore mialy kilku partnerow po stalych zwiazkach jak i
@pi73r: no #!$%@? to jakby powiedzieć że skill w tenisie albo siatkówce zależy od osobowości Xd
jak potrafisz głośno jęczęć to idealnie nadajesz sie do tenisa.

Wiadomo że są jakieś predyspozycje typu wysoki i skoczny lepiej sobie może poradzić w siatkówce, ale zanim sie nauczy techniki i nabierze doświadczenia minie troche czasu.

POWTARZAM nie wszytskie laski dziewice potrzebują dużo czasu aby nabrać doświadczenia, ale na pewno logicznym jest stwierdzić że seks
@mrKuaku:
Tzn. jasne mozna porownywac, bo cos tam sie zmienia w miare uplywu czasu, albo mozemy miec jakies przypadki grubasow, co po minucie peklowania nie maja kondycji, no ale do tenisa to srednio xD
Predzej to mozna porownac do chodzenia/raczkowania: jest to naturalne, niektorzy to w mig zalapia, innym sie chwile dluzej zejdzie. No i oczywiscie tez sie znajda jakies spierdony co i to popsuja xD
Niektorzy to naprawde podnosza ruchanie
@CuckCuckKlan: Jeśli traktujesz kobietę jako towar to niezbyt miło z Twojej strony. Żadnego człowieka nie powinno się traktować jako towar. Odwołując się jednak do tezy którą OP postawił w załączonym memie, co takiego magicznego dzieje się z kobietą po pierwszym seksie? W czym staje się gorsza? A jeżeli chodzi o przypadki kobiet puszczalskich, hipergamicznych, roszczeniowych czy jebniętych, to czy stały się takie po pierwszym stosunku? Jeśli nie to po ilu?
Jeśli traktujesz kobietę jako towar to niezbyt miło z Twojej strony.


@Jarasznikos: Ciało jest fizycznym przedmiotem, ożywionym, ale nadal przedmiotem. Ulega z czasem zniszczeniu jak inne przedmioty. Żeby traktować kobiety przedmiotowo to niestety trzeba być samemu modelem, bo inaczej takie coś nie przejdzie w społeczeństwie.

Odwołując się jednak do tezy którą OP postawił w załączonym memie, co takiego magicznego dzieje się z kobietą po pierwszym seksie? W czym staje się gorsza?
@CuckCuckKlan: Ale związek nie polega tylko na cielesnych relacjach, a OP ewidentnie napisał o związkach. Jest cała masa innych aspektów które w związku są ważne.

Drugi agument zaś jest co nieco prawdziwy, ale można go odnieść nie tylko do przeszłości seksualnej, ale ogólnie do przeszłości. Bo przecież obecny facet nie będzie " naj " w każdym apsekcie, zawsze ktoś z przeszłosci był w czymś lepszy.