Wpis z mikrobloga

@TypowyZakolak: właśnie Ty pokazujesz, że wiesz lepiej. Chylę czoła, gratuluję podbojów seksualnych, opisz coś więcej. A i tylko napiszę jeszcze, że jak inaczej mam ocenić to co piszesz, jak nie na podstawie użytych określeń, wyrażeń i ogólnie przekazu? Piszesz z przegrywami o dziewicach, to osoba, która czyta o przegrywach, odpisuje Ci jak przegryw pisze o kobietach, czyli zużytych. Gdyby to kobieta napisała, że prawiczki są lepsi i próbowała to udowodnić, to
  • Odpowiedz
właśnie Ty pokazujesz, że wiesz lepiej


@6772: Właśnie tak, koleżanko. W sprawie własnych doświadczeń życiowych zdecydowanie wiem lepiej od Ciebie, jak takowe wyglądały - wiem też lepiej, czy się chwalę, czy nie, oraz co sądzę o kobietach. Rzeczywistość jest taka, że jakaś sfrustrowana Pani przyczepiła się jak rzep do psiego ogona, chociaż wszystko, co napisałem powyżej, wiem ja, a nie ona. I chociaż każdy, kto ma minimum, ekhm, ogłady, ZAPYTA
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: a o co ja mam Cię pytać? To jakie Ty masz intencje nie równa się z tym co przekazujesz swoimi wpisami. Ironicznie napisałam o zużyciu, bo często jest to spotykane na wykopie i tyle. A Ty bronisz się tutaj jakbym Cię znała, a jestem tylko anonimem w Internecie, który kompletnie ma Cię gdzieś. Nie mam Cię o co pytać, bo mnie nie obchodzisz. Nie zrozumiałeś przegrywowej ironii i tyle. Mówisz,
  • Odpowiedz