Wpis z mikrobloga

Ale związek nie polega tylko na cielesnych relacjach, a OP ewidentnie napisał o związkach. Jest cała masa innych aspektów które w związku są ważne.


@Jarasznikos: Ale mnie te aspekty nie obchodzą w tej chwili ? Powiedz ile przegrzmociłeś lasek jako nasto czy 20 latek ? Pewno parę lub paręnaście, więc miałeś normalną ścieżkę rozwoju psychicznego. Niestety nie każdemu to było dane, u mnie zatrzymało się ty gdzieś na około 13-14 roku
a historia o robieniu loda? Przeczytaj swoje wypowiedzi jeszcze raz.


@6772: To też są fakty koleżanko - użyte jako argument w dyskusji przeciwko stygmatyzowaniu dziewic, a nie celem "chwalenia się". Jesteśmy anonami w sieci - kogo obchodzi chwalenie się na stronie ze śmiesznymi obrazkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TypowyZakolak: Stawiasz jakieś tezy, a źródłem są Twoje byłe partnerki i to jak jedna robiła loda lepiej od drugiej. Jak już chcesz coś udowadaniać to czymś sensownym. Równie dobrze te partnerki mogły nie istnieć, a Ty próbujesz zaimponować przegrywom na wykopie, którzy czekają na swoje mistyczne dziewice.
@6772: Strasznie skomplikowane są te Twoje hipotezy, koleżanko. A może ja nie istnieję, tylko jestem botem napisanym w javascripcie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie tezy? Mówimy o przeżyciach i doświadczeniach. Jedyne "dowody" odnośnie przeżyć i doświadczeń są z definicji anegdotyczne. Czym mam "udowadniać", wklejką z artykułu z googli?

I gratulację za uniknięcie odpowiedzi na pytanie, ale nie, tak łatwo nie ma. Potwórzę: To jak według Ciebie należy
@TypowyZakolak: o nic mi nie chodzi, po prostu śmieszy mnie chwalenie się uprawianiem seksu z dziewicami. Opisywaniem seksu oralnego, mówieniem o ilości partnerek. Zawsze mogłeś napisać „uprawiałem seks z dziewicą i z osobą, która wcześniej miała partnera, bardziej podobało mi się z dziewicą”. Z Twoich wypowiedzi bije wysokie ego. Określania typu „litry spermy”, „ilość #!$%@?ów”, co może mówić o tym co myślisz o kobietach, które miały wcześniej partnera seksualnego. Mam nadzieję,
„uprawiałem seks z dziewicą i z osobą, która wcześniej miała partnera, bardziej podobało mi się z dziewicą”.


@6772: Aha, czyli Tobie chodzi o formę, nie treść - użyte określenia Ci się nie spodobały ( ͡° ͜ʖ ͡°) to zatem usprawiedliwia Twoje dziecinne inwektywy o "zużytych mężczyznach", adresowane do mojej osoby, zupełnie bezpodstawnie zresztą, bo ja nic o "zużyciu kobiet" nie napisałem? ( ͡° ͜ʖ ͡