Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę starych bab. One się zachowują jak bydło. Autobus? Siedzisz sobie spokojnie, cały autobus wolny przyjdzie stara baba i ani przepraszam ani nic siądzie obok ciebie między wami torbę położy i będzie siedzieć BO ZAWSZE SIADA TAM I #!$%@?. Na chodniku? Tłum ludzi na chodniku stoi tak żeby było przejście ale stara baba stanie na środku i będzie szukać czegoś w torebce i oczywiście jak poprosisz żeby dała przejść to albo nie usłyszy albo ma to w dupie trzeba się przeciskać. Na przystanku autobusowym jak siedzi stary dziad to kulturalnie jak ma jakąś torbę to albo na ziemi albo na kolanach albo blisko siebie, a stara baba usiądzie i co pół metra wokół siebie rozstawi te torby, żeby przypadkiem nikt inny już na tym przystanku nie usiadł. Pracuje w miejscu, gdzie często mam kontakt ze starymi ludźmi i jak facet się o coś pyta i mówię że raczej się czegoś nie da zrobić to zrozumie i ewentualnie dopytać gdzie to załatwić, a stara baba? Stara baba będzie stała próbowała przekonać że się da do skutku, a jak się nie uda to wyjdzie wielce obrażona xD
#zalesie #logikarozowychpaskow
  • 32
@KOKOSkasztanBYWALEC: O matko, ażeby tylko. Stare baby są wychowane w przeświadczeniu, ze jak dobijesz jakiegoś wieku to #!$%@?: z miejsca nie obowiązują cię zasady życia społecznego, masz +100 do szacunku, wszystko ci się należy, a jak nie zgadzasz się z tym- to pewnie wina Tuska. Przypomniało mi się jak kupowałam żel intymny jakiego durexa w rossmanie i stara baba stanęła obok jak wryta, rzuciła pod nosem coś w stylu „jezus Maria”,
@KOKOSkasztanBYWALEC wczoraj bylam na kolejnych ciazowych badaniach krwi. Kobiety w ciazy maja bezwzgledne pierwszeństwo. Godzina 7.50 przychodze (otwieraja o 8), stoi taki osobnik i od razu, ze ona tu od 6.30 czeka (ciekawe bo jak przejeżdżałam pod tym.punktem.o 7.30 to nikogo nie było). Myslalam, ze zejdzie na miejscu jak przyszla druga ciezarna i obie ja pieknie wymienlysmy.. jeszcze w pobieralni slyszalam jak sie zoladkuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@KOKOSkasztanBYWALEC: nic mnie tak w życiu nie denerwuje jak stare baby, zrobiona papka z mózgu przez PiS. Nawet taka sytuacja z moją babcia: Dostalam z niebieskim kartkę z podziękowaniami za podarowane 1% podatku na schronisko dla zwierząt a babcia jak się o tym dowiedziała to z wielkimi pretensjami czemu nie daliśmy na fundację Rydzykowi. Nosz kurde. Ciśnienie 500.
@KOKOSkasztanBYWALEC: znam jedną stara pania, która lubi młodych i się tak nie zachowuje, ale fakt, to wyjątek. Kiedyś w biedrze była mega kolejka do kas, która ja pominęłam i poszłam do samoobsługowej, to stare baby za moimi plecami zrobiły pogadankę o wyższości płacenia gotówka a w kolejce postać to nawet miło bo z ludźmi można poprzebywac xd a raz jak jechałam autobusem ostatnim o 21, całkowicie pustym, weszły dwie stare baby