Wpis z mikrobloga

Zauważyłem że większość par (przynajmniej w mojej okolicy) poznaje się, w Szkole pracy, wśród znajomych. Jeszcze nie spotkałem żadnej pary Która poznała się, przez Tindera FB. Tu zaczyna się problem jeśli, nie macie znajomych tak jak ja siedzicie na kompie w domu lub Szkole nie, udało się wam to Its Over laski nie chcą poznawac się na ulicy wiem bo podchodziłem dostawałem Zlewki i to chamskie zimne ze strony P0lek No to próbowałem na, FB pisząc do każdej dziewczyny z mojej okolicy z czego może, 80% mnie olała a 20% odpisała że nie jest zainteresowana ma chłopaka udało mi się nawet znaleźć parę Dziewic 5/10 grube czasem nie, ale nie były chętne na spotkanie odpisywały na odjębke a po 2 miesiącach zostały przebolcowane straciły dziewictwo i to, może z, 2 miesiące pisania ze mną i też poznali się przez Znajomych jeden wyruchał wrócił do byłej. Więc dziewice szybko są bolcowane reszta. Jak odpisywały mi to typowe księżniczki Julki wybrzydzają facet ma się starać ona nie ma czasu się spotkać itp więc większość par poznaje się przez Znajomych ja jako samotnik nie mam szans tym bardziej że te laski są szybko zajmowane biorą ślub zostaje mi tylko ślub z Komputerem i Gierkami.
#blackpill #p0lka #tinder #incel
  • 36
@vvvariacik i to jest dobre powiedzenie aczkolwiek ja niestety z niego nie korzystam xD później prędzej czy później wychodzi kwas, ja mam o tyle dobrze że jak jedna będzie mnie adorować to i kolejne są w kolejce