Wpis z mikrobloga

Prawaki wołają mnie do kolejnej mojej "manipulacji", po której zbanowane zostały dwa największe wykopowe covidowe trolle: MaxPL i wojna. Króciutko zatem odpowiem, bo @L3stko na czarnej ma absolutnie każdego, a we wpisie zwyczajnie kłamie.

pokazujący skanowanie papierowego "zielonego paszportu".


Film, dodany przez wojne i MaxPL, pokazuje palenie pustych, ZIELONYCH kartek na środku placu we Włoszech. W tytule jasno mamy napisane: "Zaszczepione osoby palą swoje covidowe paszporty w ramach manifestacji".

1. Na filmie widać, że palone są małe, puste zielone kartki.
2. Nie mamy absolutnie żadnego potwierdzenia, ze w proteście biorą zaszczepieni.
3. We Włoszech, tak jak w całej Unii Europejskiej, nie ma czegoś takiego jak ujednolicona, drukowana forma dokumentu COVID, która sprawi, że paląc/wyrzucając wydrukowaną kartkę w jakikolwiek sposób się jej pozbędziemy.

Na filmiku bardzo wyraźnie widać watermark profilu na TT "RadioSavana", znanego z, uwaga uwaga, masowego rozpowszechniania fake-newsów, niejednokrotnie debunkowanych przez włoskie media klik.

Nawet prawaki odpisując na mój komentarz zaczęły pisać, że to jest TYLKO SYMBOL. "Symbol" wykopany z płomieniem na główną przez czarmandery, bo "ludzie się budzą". Żeby bronić tych generatorów covid-fejków, trzeba mieć gwóźdź w mózgu @L3stko. Gratuluję moderacji, która w końcu zaczęła walczyć z tym zalewem szamba na głównej.

#stobanowdlaprawakow #neuropa #nauka #foliarze
g.....a - Prawaki wołają mnie do kolejnej mojej "manipulacji", po której zbanowane zo...

źródło: comment_1628493594uzVYcbjctK4gZ6TvTMYr5F.jpg

Pobierz
  • 67
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@gromota: @L3stko: No ja domyślam się nawet jak to działa. Od początku byłeś szurem, zaangażowałes się mocno, dużo w to zainwestowałes. No ale mama głucha była na argumenty Korwina i kazala się zaszczepić. No ale kolegów szkoda, a innych już zdążyłeś obrazić, to powstaje ten słynny zaszczepiony, który sprzeciwia się szczepieniom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ci sami ludzie potem nazywają lewaków NPC i tymi "odklejonymi" XDDDD


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Pamiętaj, jeden lewacki fejk jest według prawaków na równi z 100 prawackimi fejkami.
Jak prawak wysra i wykopie na główną 100 fejków to nic takiego, ale jak lewak wykopie jeden to oznacza, że jest manipulantem i taki poziom LEWACTWA

lewactwa oczywiście w definicji wykopowego prawaka, w sensie wszystko lekko na lewo od Bosaka i spółki
a tu polityczny fejk sprzed tygodnia


@Arcyksienciuniu: spośród kilkuset dodanych przeze mnie znalezisk znalazłeś w końcu tego upragnionego fejka, którym jest... bezpośredni cytat wypowiedzi sportowca w programie publicystycznym i nawet wykopki pisały, że to jest w zasadzie prawda:

https://www.wykop.pl/link/6205189/comment/94472255/#comment-94472255

oczywiscie wykopany na plomien dzięki liscie manipulatorków


Bzdura. Każde wołanie jest tagowane przez @plackojad'a. Nikt nie używał listy do tego znaleziska. Ale czego spodziewać się po pisowskim trollu, Arcyksieciunio, jak nie
g.....a - > a tu polityczny fejk sprzed tygodnia

@Arcyksienciuniu: spośród kilkuse...

źródło: comment_1628500375xxJUj0K5peDhF4fimVyjWb.jpg

Pobierz