Wpis z mikrobloga

Prawaki wołają mnie do kolejnej mojej "manipulacji", po której zbanowane zostały dwa największe wykopowe covidowe trolle: MaxPL i wojna. Króciutko zatem odpowiem, bo @L3stko na czarnej ma absolutnie każdego, a we wpisie zwyczajnie kłamie.

pokazujący skanowanie papierowego "zielonego paszportu".


Film, dodany przez wojne i MaxPL, pokazuje palenie pustych, ZIELONYCH kartek na środku placu we Włoszech. W tytule jasno mamy napisane: "Zaszczepione osoby palą swoje covidowe paszporty w ramach manifestacji".

1. Na filmie widać, że palone są małe, puste zielone kartki.
2. Nie mamy absolutnie żadnego potwierdzenia, ze w proteście biorą zaszczepieni.
3. We Włoszech, tak jak w całej Unii Europejskiej, nie ma czegoś takiego jak ujednolicona, drukowana forma dokumentu COVID, która sprawi, że paląc/wyrzucając wydrukowaną kartkę w jakikolwiek sposób się jej pozbędziemy.

Na filmiku bardzo wyraźnie widać watermark profilu na TT "RadioSavana", znanego z, uwaga uwaga, masowego rozpowszechniania fake-newsów, niejednokrotnie debunkowanych przez włoskie media klik.

Nawet prawaki odpisując na mój komentarz zaczęły pisać, że to jest TYLKO SYMBOL. "Symbol" wykopany z płomieniem na główną przez czarmandery, bo "ludzie się budzą". Żeby bronić tych generatorów covid-fejków, trzeba mieć gwóźdź w mózgu @L3stko. Gratuluję moderacji, która w końcu zaczęła walczyć z tym zalewem szamba na głównej.

#stobanowdlaprawakow #neuropa #nauka #foliarze
g.....a - Prawaki wołają mnie do kolejnej mojej "manipulacji", po której zbanowane zo...

źródło: comment_1628493594uzVYcbjctK4gZ6TvTMYr5F.jpg

Pobierz
  • 67
Swoją drogą i tak jestem zaskoczony, że typ piszący najdziwniejszym polskim, jaki kiedykolwiek widziałem, będący połączeniem Google Translate z próbą pisania w 100% jak Polak, tak długo produkował to szambo, a jego "felieton" prawie został wykopany na główną: https://www.wykop.pl/artykul/6216909/cicho-tam-szury-jeszcze-tylko-trzecia-dawka-i-wracamy-do-normalnosci-felieton/
g.....a - Swoją drogą i tak jestem zaskoczony, że typ piszący najdziwniejszym polskim...

źródło: comment_1628494051oTmIIedXbDO8b5CnalStuO.jpg

Pobierz
@L3stko (...) we wpisie zwyczajnie kłamie.


@gromota: masz, podkreśliłem ci.

I dalej.

We Włoszech, tak jak w całej Unii Europejskiej, nie ma czegoś takiego jak ujednolicona, drukowana forma dokumentu COVID, która sprawi, że paląc/wyrzucając wydrukowaną kartkę w jakikolwiek sposób się jej pozbędziemy.


Mamy ujednoliconą formę dokumentu

Aby ułatwić jego uznawanie, państwa członkowskie uzgodniły wspólny wzór zaświadczenia w wersji elektronicznej i papierowej.


Źródło - Komisja Europejska

Natomiast prawdą jest, że spalenie go
L3stko - > @L3stko (...) we wpisie zwyczajnie kłamie.

@gromota: masz, podkreśliłem...

źródło: comment_1628494578mLW0pwb3fUOES0gcjknGxv.jpg

Pobierz
Aby ułatwić jego uznawanie, państwa członkowskie uzgodniły wspólny wzór zaświadczenia w wersji elektronicznej i papierowej.


@L3stko: Nie mamy, w znaczeniu określenia rozmiaru i cech wydruku. Ministerstwa Zdrowia nie dostarczają zielonego dokumentu, który możemy pokazać. Mamy dane, które mogą zostać zawarte na wydruku. Sam Twój wpis, pokazuje, że znalezisko szurów jest fejkiem - chyba, zresztą to zrozumiałeś, bo już nie szafujesz stwierdzeniem i screenem z profilu TT włoskiego ministerstwa zdrowia, co? xD
g.....a - > Aby ułatwić jego uznawanie, państwa członkowskie uzgodniły wspólny wzór z...

źródło: comment_1628495287bOTVav5m4JnNRL0tD85tNO.jpg

Pobierz
@TenTypZez: Ooooo czyli już zmiana narracji? Przecież w komentarzu gromoty jest napisane, że we Włoszech nie ma drukowanych paszportów. Wychodzi na to, że ichniejsze Ministerstwo Zdrowia jest w błędzie. Oczywiście że każdy może sobie go wydrukować drugi raz, tylko że protest był przeciwko samej idei takich paszportów, obostrzeniom tak aktualnym jak i planowanym od 1 września.
@gromota: Ktoś niedawno dość trafnie podsumował to co dzieje się obecnie na tym portalu. Pokłosie nabijania sobie liczby użytkowników wśród amatorów wszelkiej maści patostreamów kilka lat temu podczas boomu na lajwy najróżniejszych e-meneli. Nawet dzisiaj widać po popularnych tagach, że tendencja nie zmieniła się. Minęło kilka lat, ludzie którzy pozakładali tu konta pokończyli szkoły, poszli do pracy w Januszeksach i nadal mają tę samą patologiczną mentalność. Widać to po wczorajszym wpisie
że niby zaszczepieni solidaryzują się z antyszczepami


@TenTypZez: a co w tym dziwnego? Ja jestem zaszczepiony i jednocześnie jestem przeciwnikiem segregacji sanitarnej i dyskryminacji osób, które nie zdecydowały się na szczepienie. ¯\_(ツ)_/¯