Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Też tak macie, że podoba wam się jakiś #rozowypasek, dogadujecie się i tak dalej i nagle jak okazuje się, że jak ma "bogatą" przeszłość to od razu wam przechodzi? Mam 23 lata i niektóre dziewczyny, które znam albo z którymi byłem na kilku randkach miały czasami taki przebieg, że aż mi się słabo robiło xD.


@derton778: a może to ty masz po prostu przebieg przegrywa, a nie one? xD
@derton778: Nie będę komentować zdjęcia, bo jest naprawdę ok. Problem polega na tym, że dziewczyny się nie szanują i niekiedy młode kobiety mają przebiegi 20 letniego BMW.. oczywiście nie wszystkie i mam nadzieję, że znajdziesz tą swoją ;-) Mi to zajęło dobrych kilka lat, ale warto było.
koleś napisał, że chciałby laskę co się nie obnażą na instagramie oraz ma mały przebieg i się zesraliście. Czy jako chłop nie można mieć wymagań?


@Snowdr0p: jasne, że może, tylko jest setki lasek, które tego nie robią, ale jego ten typ lasek nie interesuje. Jego interesują te, które kipią seksem i lubią się obnażać, proste. Niech zmieni swój docelowy typ i problem rozwiązany. To nie problem z tymi laskami, tylko z