Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rozjuszony_przecinek: Jak dla mnie to nie normalka, że każdy w necie mółgby wygooglować sobie moją żonę, która kiedyś świeciła dupą i cyckami. Całe szczęście ożeniłem się przed tymi instagramami i fejsbukami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dzisiejsze dziewczyny to w większości roszczeniowe atencyjne #!$%@?.
@derton778: @Snowdr0p: no ale w sumie dziewczyn bez instagrama i z zerowym albo bardzo małym przebiegiem jest od #!$%@?. W sensie nie mówię żeby obniżać wymagania bo można takie mieć, ale to trochę jak kobiety narzekające że oskarki są nieodpowiedzialne itp ciężko będzie znaleźć julkowo ubraną, umalowaną i pewną siebie młodą julkę co nie chce atencji
@rozjuszony_przecinek jak ktoś ma właśnie taką dziewczynę, która ciągle siedzi przed telefonem i pstryka sobie prawie nagie foty to może być bardziej pewien, że w końcu napisze do niej ktoś, kto jej się spodoba i się pusci. Jakbyś pozwalał swojej dziewczynie/żonie na wrzucanie takich fotek będąc z tobą to jesteś jak reszta tych spierdoxow cuckoldow. W dodatku nie chciałbym żeby moje dzieci po wpisaniu imienia i nazwiska w wyszukiwarce znalazly gołe dojce,