Wpis z mikrobloga

wczoraj i na mnie i na starszego brata spadla fala krytyki od rodzicow czemu my jeszcze nie zrobilismy wnukow (ja 25lvl, brat 35lv, obaj jestesmy w kilkuletnich zwiazkach. Jako argumentu uzywamy, ze dzieci to se zrobimy jak bedzie nas stac, czyli gdy bedziemy w stanie spelniac marzenia gowniaka, albo po prostu zapewnic mu godny byt

matula powiedziala ze przeciez niczego nam nie brakowalo bo chodzilismy najedzeni i ubrani
jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki to wyszla i wrocila ze lzami w oczach #!$%@? i powiedziala ze koniec tematu X D
#rodzice #logikamojejstarej #smutnazaba #polska
  • 468
  • Odpowiedz
@Krzakol: @Gibi: @Sprus: gdzie ja napisałem, że się cieszę że #!$%@?łem matce, albo że w ogóle jej #!$%@?łem? XD leczcie się, odpowiedziałem jej spokojnie jak człowiek. Nie zrobiłem wpisu, żeby się pochwalić ze #!$%@?łem matkę, no ludzie xD
A do tych co piszą, że jak można sprawić przykrość matce.
#!$%@?
Wy nie mówicie ludziom prawdy? Jeśli coś jest źle to siedzicie na piździe cichutko? Nie dyskutujecie,
  • Odpowiedz
#!$%@? sie do tej nutelli jakby to był najważniejszy punkt wypowiedzi OPa... xD Pewnie OP miał na celu poruszenie tych mniej inteligentnych subopów i mu się to udało dzięki temu xD


@Pimenista:

Jak byłem gowniakiem w '90, to bywało na początku kiepsko z kasą, później lepiej. Rodzice brali nas na wycieczki, kupowali różne rzeczy, było ok jak na polskie warunki. Ale w odróżnieniu do innych kolegów, nie mailem #!$%@? jakimiś
  • Odpowiedz
Wygarnąć mamie że się nie jadło nutelli i nie miało nowych najków to trzeba nie mieć godności


@DysproporcjaLudzkosci: Żeby być takim imbecylem żeby nie zrozumieć prostego tekstu to trzeba być wykopkiem... Ile ty masz IQ? 70? Przecież OP w bardzo prosty sposób napisał że zrobił to że jego matka #!$%@?ła mu wielokrotnie o dzieciach i w piździe miała ich potrzeby i uczucia. Czy ty w ogóle ukończyłeś jakąkolwiek szkołę???
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: nie będę Ci mówił, jak wyglądał mój samorozwój, bo zarzucisz mi, że się żalę i koloryzuję, ale nie o to tu chodzi :)
Odstawać można na wiele sposobów, nie tylko finansowo, ale również na poziomie relacji społecznych. Póki jakiś tam finansowy poziom życia jest zachowany, to wystarczy - równie ważne są też inne, niematerialne rzeczy. I to nie powinno być powodem rezygnacji z dziecka. Inni wyżej już to szerzej
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie: Moim zdaniem dobrze powiedziałeś. Sam też byłem chowany jak roślina, ewentualnie darmowa siła robocza, mimo że pieniadze na wycieczki były. No ale najważniejsze, że rodzice mieli na mnie uczuciowo #!$%@?.
  • Odpowiedz