Wpis z mikrobloga

@Precypitat no co się głupio śmiejesz? Nie #!$%@? się państwa w małżeństwa to też rozwiązanie problemu osób homoseksualnych. Nie znam natomiast innej partii, która chciałaby łatwiejszego dostępu do broni, czy też większych możliwości samoobrony.
  • Odpowiedz
@ToiletShark: zachwyca mnie to, że ktoś może tak uważać, ale spoko, wiem, że nie trolujesz, bo sam kiedyś byłem konfederastą. Z perspektywy czasu to nawet dziwne jak się wraca myślami do okresu, że naprawdę się w to wierzyło... :D
  • Odpowiedz
@Precypitat: Ta mapka tak naprawdę powinna być nazwana "państwa w których legalne są małżeństwa jednopłciowe" w każdym kraju w taki czy inny sposób można posiadać legalnie broń i uprawiać marihuanę.
  • Odpowiedz
konfederacja chce wszystkich 3 punktów w przeciwieństwie do innych partii.


@ToiletShark: Fikołek którego musiałbyś zrobić żeby to uzasadnić zasługiwałby pewnie na medal z gimnastyki na igrzyskach, więc warto spróbować.
Najpierw batożenie, a później małżeństwo?
  • Odpowiedz
@Precypitat: a ja zagram niszczyciela dobrej zabawy - w Kanadzie owszem broń można kupić, ale nie można jej kupować z zamiarem obrony, inaczej nie dostanie się licencji
  • Odpowiedz
@CralencSeedorf: są różne rodzaje licencji, taka dla zwykłego śmiertelnika pozwala tylko na strzelanie rekreacyjne, podczas testu/egzaminu niektóre z pytań są o tym co możesz zrobić, w przypadku użycia do obrony licencja zostaje odebrana a cała broń skonfiskowana. Jest jeszcze licencja łowiecka gdzie możesz wtedy i do zwierzyny strzelać co można by uznać za legalną obronę. Ale normalnie to obronić się możesz tylko raz i nie do końca legalnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Precypitat: ale ta mapa to stek bzdur. Szczególnie jeśli chodzi o pozwolenie na broń w takim Meksyku, Kanadzie czy Kalifornii.


@Tazbo: @FLAC: > no jak sobie poczytasz o ograniczeniu np rozmiaru magazynka to już nie jest tak kolorowo w różnych stanach usa

Kto ogląda na YT kanały o broni w USA od razu zerknie na Kalifornię i tak jak koledzy wspomnieli, ta jej zieloność na mapie nie jest tak
RabarbarDwurolexowy - > @Precypitat: ale ta mapa to stek bzdur. Szczególnie jeśli cho...
  • Odpowiedz